LG G4 İçin İki Yeni Model Tanıtıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Güney Koreli teknoloji devi LG, yeni amiral gemisi LG G4 için iki yeni alt model duyurdu. LG G4 Stylus ve LG G4c adındaki iki yeni model LG tarafından resmiyet kazandı.

LG G4 Stylus adından da anlaşılacağı gibi stylus yani kalem ile beraber satılacak. Daha önce de stylus içeren bir telefon yapan LG, G Stylo‘yu sadece Güney Kore’de satışa sunmuştu. 5.7 inçlik ekranında 720p ekran çözünürlüğü barındıran LG G4 Stylus‘a 4 çekirdekli 1.2GHz saat hızında çalışan (LTE) veya 8 çekirdekli 1.4GHz saat hızında çalışan (3G) bir işlemci eşlik ediyor. 1GB RAM ve 8GB artırılabilir kapasite ile desteklenen modelde Rubberdium Stylus ekran kalemi ve 3000mAh gücünde bir batarya yer alıyor. Modelin ay sonunda satışa sunulması planlanıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Resmiyet kazanan bir diğer model LG G4c ise G4’ün mini versiyonu olarak görülüyor. 5 inçlik ekranında 720p çözünürlüğe sahip olan cihazda 1.2GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli bir işlemci bulunuyor. 1GB RAM ve 8GB artırılabilir kapasiteye sahip olan modelde 8MP çözünürlüğünde arka kamera, 5MP çözünürlüğünde ön kamera ve 5240mAh gücünde batarya mevcut. Bu modelin de tıpkı LG G4 Stylus gibi ay sonunda satışa sunulması bekleniyor.

LG G4 Tüm Dünyada İlk Olarak Türkiye’de Satışta

LG G4 tasarım çizgilerini aynen devam ettirdiği görülen LG G4 Stylus ve LG G4c modellerinin fiyatlandırması ile ilgili henüz bir bilgi mevcut değil. Ay sonunda fiyat bilgisinin de netleşmesi bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir