LG G4 ile Sanatsal Resim Çekmek

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

LG G4 için yapılan bu harka kamera merceği ile nasıl sanatsal resim çekilir ve nasıl kullanıcılağı hakkında bilgi veriyoruz. 16MP olan kamerası ile yüksek çözünürlükte fotoğraflar çekebilirsiniz, optik görüntü sabitleme özelliği ve F1.8 diyaframı ile kolaylıkla yüksek çözünürlükle çekeceğiniz bu resimleri arkadaşlarınızla paylaşabilir anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Kamera manual moduna alıyoruz

LG manuel kamera modu olarak G4, şimdi tamamen farklı bir kameraya dönüşüyor. Kamera ekranına yuvarlana bilen bir çubuk çıkıyor ve ilk başta, çok karmaşık bulacaksınız, bu anahtarları sürüklerseniz, deneyimli fotoğrafçılar gibi resim çekebilirsiniz. Beyaz dengesi, ISO, enstantane hızı ve odak gibi tüm bağımsız özellikler kontrol edilebilir – bu üretilen resmin üzerinde çözünürlüğünü ayarlar sekmesinden dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri
LG G4 manuel kamera modu. Obtüratör hızı, ISO, odak ve beyaz dengesi bağımsız olarak kontrol edilebilir
LG G4 manuel kamera modu. Obtüratör hızı, ISO, odak ve beyaz dengesi bağımsız olarak kontrol edilebilir

 

LG G4 kamerasında beyaz dengesini ayarlayarak daha parlak ayarlayabilirsiniz aynı zamanda çeşitli yaratıcı efektler elde etmek için kullanılabilir. Örneğin, güzel bir gece fotoğrafı çekerken ya da blur bir görüntü bölümleri ekleyerek uzun pozlama ayarlayarak daha iyi çekebilirsiniz. Örnek resimleri aşağıda paylaşıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir