LG G4, IPHONE 6 ve S6 Kamera Testi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz hafta Slashgear’ın 3 cihaz üzerinde yaptığı ve fotoğrafları kullanıcılarına oylattığı testin sonuçları açıklandı. Teste giren cihazlar LG G4, APPLE IPHONE 6S VE SAMSUNG S6 idi.

Kör kamera testinde düşük ışıkta aynı nesnenin her cihazdan fotoğrafları çekildi ve isim belirtilmeden kullanıcı oylamasına sunuldu. Testin galibi açık ara farkla LG G4 oldu.

Tüm fotoğraflar oy oranına göre sıralanmıştır.

Votes: Oy sayısı

Percent: Oyların toplam oya oranla yüzdesi.

Sarı Işık

İlk fotoğraf sıradan akkor lamba altında çekildi.

yellow1

Yakınlaştırılmış Sarı

yellowcropped1

Kırmızı Işık

Kırmızı LED ışık altında çoğu kamera ortamda ne olduğunu kestiremeycek kadar kötü sonuçlar verir. Lakin son teknoloji bu 3 telefon fena sonuçlar vermemiş görünüyor. Darth Vader’ın yüzü netlikle seçilebiliyor.

red1

Beyaz üzerine siyah baskının güzel bir şey olduğunu düşünüyorsanız buyrun.

redcropped1

facebook müşteri hizmetleri

Yeşil Işık

Pek çok kullanıcı için oylamanın en zor kısmı yeşil ışıktaydı. Çünkü fotoğraf arasında neredeyse hiçbir fark yoktu. Burada birinciliği S6 kazandı.

green1

Yakınlaştırılmış görselde ise işler iyice karışmış görünüyor. Görseller yakınlaşınca görünen detaylar arttığı için kullanıcılar farklı cihazlara oy vermiş görünüyor.

greengropped1

Beyaz Işık

Beyaz ışık pek çok testin standart rengidir. Bu yüzden bu ışıkta en önemli faktör donanım oldu ve önemli bir farkı gözler önüne serdi. iPhone 6 neden böyle loştu dersiniz ?

white1

Beyaz ışıkta yakınlaştırmayla yine detaylardayız. LED ışık görünüşe göre Luke Skywalker’un tüm kafa yapısını bize gösteriyor.

whitecropped1

Görünüşe Apple pek de Star Wars hayranı değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir