LG G4 Özellikleri Nasıl Olacak ?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

LG’nin yeni amiral gemisi LG G4 yakın zamanda tanıtılacak. Sızıntılar arttıkça yeni oluşan soru ise LG G4 hangi snapdragon ile gelecek ?
LG’nin amiral gemisi LG G4 28 nisan tarihinde resmi olarak tanıtılacak. Koreli firma LG G4 özellikleri bakımından LG G3’ü geçecek gibi duruyor. Şimdiye kadar oluşan sızıntılara bakacak olursak lg g4 özellikleri hemen hemen belli olsada tanıtım gününe kadar net bir liste yok. Fakat lg g4 özellikleri diğer markaların amiral gemileri ile yarışabilecek hatta geçebilecek kapasitede olması bekleniyor diyebiliriz.

Twitter’da paylaşılan bir görsele bakacak olursak lg g4 modelinden 6 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 808 işlemci yongaseti ile geliyor. 4 çekirdek 1440 MHz’de ve diğerleri ise 384 MHz hızında çalışıyor.resim1

facebook müşteri hizmetleri

Twitter’daki fotoğrafta CPU-Z uygulamasının ekran görüntüsü mevcut fakat LG G4’e ait olduğu kesinleşmiş değil. Fotoğrafta Snapdragon 808 oldupu gözüküyor tabi kesin değil. Snapdragon 810 performansı geçtiğimiz aylarda eksi almıştı bunun en büyük nedeni ise aşırı ısınma dolayından. LG g4 özellikleri oldukça yüksek donanımlı bir cihaz olacak tabi çok ısınan bir işlemci yonga seti ile gelmesi kullanıcıları rahatsız edebilir. Piyasada HTC, Sony, Apple, Samsung gibi rakipleri var olan LG’nin lg g4 özellikleri açısından sağlam bir cihaz olması beklentiler arasında.
Fakat şöylede bir yanı var Snapdragon 810 yongaseti, 4 adet ARM Cortex-A53 ve ARM Cortex A57 çekirdeklerine sahip ve Snapdragon 801 modeline göre oldukça akıcı ve hızlı bir şekilde çalışıyor.
İsmi açıklanmayan bir kaynağa göreyse LG, Snapdragon 810’un ısınma sorununu tam olarak çözemedi.LG G4 özellikleri haberlerine bakarsak şu ana kadar kesinleşen özellikleri; 5.5-inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü ekran kullanılacak. F/1.8 diyafram açılığına sahip 16MP arka kamera, 8MP ön kamera, 3.000mAh kapasiteli pil, 3GB RAM, microSD kart desteği ve Android 5.0.2 Lollipop işletim sistemi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir