LG G4 Plastik Kasa Olacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

LG’nin akıllı telefon konseptinde popüler olan G serisi G3 ile popülerligini sürdürmüştü ve son zamanlara çıkan LG G4 haberlerine bir yeni eklenerek LG G4’de kasanın plastik olacağı yönünde. G4 mayıs ayında tanıtılması bekleniyor. LG G4 plastik kasa olabilir açıklamasının ardından LG metal kasa serisini G Pro’da devam ettireceği gözüküyor.

Özellikle son dönemde farklı model kasalarında ilgi görmesiyle birlikte yeni çıkan modellere farklı kasalar ekleyen firmaların arasına yakın bir sürede LG’nin de gireceğini söylememiz bu noktada yanlış olmaz sanırım. Daha güzel tasarımlar göreceğimiz kesin.

facebook müşteri hizmetleri

LG G4 Testlerde Gözüktü

LG’nin yeni devinin gözüken testlerde 4GB Ram ve işlemci olarak Snapdragon 810 olacağı düşünülüyor.Ayrıca tasarımda metal’den plastik’e geçmesinin ardından bir degişimde telefonun kavisli olması konusunda idi.5.3 inç’lik Quad HD IPS bir panel olacak.

LG G2 Lollipop Güncellemesi Ne Zaman Gelecek

LG G4 Özellikleri Nasıl Olacak

LG G4 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Kamera

Son zamanlarda artık telefonlarında fotograf makinalarının neredeyse yerini almasının ardından akıllı telefonlarda kemera yarışıda sürüyor. Fotograf konusunda Xperia serisinde’de gördügümüz gibi önde olan isim Sony fakat diger rakipleride oldukça iddiaa’lı bunlardan biri LG G4‘de arka kamera 20 megapiksel olması bekleniyor ön kamera ise 5 megapiksel. Telefonun android sürümü 5.1 Lollipop olması muhtemeller arasında.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir