LG G4 Pro Özellikleri Sızdırıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon piyasasında LG’nin G4 modeli oldukça büyük ses getirmişti. Üst seviye donanımsal özelliklerinin yanısıra tasarımında gerçek deri kullanması oldukça dikkat çekmişti. Diğer rakipleri ile yarışabilecek bir cihaz ve fiyat kategorisinde amirallerin en ucuzu olarak gözüken LG G4 yüksek satış rakamları hedefliyor. LG, o modelden sonra phablet model olacak LG G4 Pro modeli hakkında bazı bilgiler gelmeye başladı.

facebook müşteri hizmetleri

LG’nin yeni bir model ile tekrardan piyasaya giriş yapması bekleniyor. LG G4 Pro isimli olacak bu modelde 4 GB RAM ve üst seviye performans sergileyen Snapdragon 820 modeli kullanması bekleniyor. Ayrıca kamera konusunda tıpkı LG G4 modelindeki gibi üst seviye kalite 27 megapiksel çözünürlüklü bir kamera kullanması bekleniyor.

LG’nin bu modeli çıkartmasının sebepleri arasında Samsung’un yakın zamanda Galaxy Note 5 modelini tanıtmasından dolayı ona rakip hamle olarak LG G4 Pro modelini çıkartması bekleniyor. LG G4 Pro modelinde 8 megapiksel ön kamera ve 5.8 inç büyüklüğünde 1440×2560 çözünürlüğe sahip ekran bekleniyor. Ayrıca 32 ve 64 GB depolamaya sahip bir hafıza ve ısınma sorunsuz Snapdragon 820 çipseti kullanması bekleniyor. Bakalım LG’nin yeni modeli piyasada ne gibi işler yapacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir