LG G4 Teknik Özellikleri Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Dev firmaların amiral gemileri gün geçtikçe tanıtılmaya devam ediyor. LG’nin bugün tanıtacağı amiral gemisi LG G4 teknik özellikleri ile karşımıza çıkıyor. Sızıntı konusunda en çok yapan LG sır gibi saklarken birden bire tüm tasarım ve teknik özellikleri sızmıştı. Bugün resmi olarak tanıtılacak olan LG G4 teknik özellikleri hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. LG G4 tanıtılmadan aksesuarlarından arayüzüne kadar tüm ayrıntıları ile ortaya çıktı.

Bu sızıntılar ile birlikte LG G4 artık merakla beklenen değil tanıtımdan önce çoğu ayrıntısıyla bilinen bir telefon oldu. Firma LG G3 ile dünya çapında ilk QHD ekran özelliğine sahip akıllı telefonu piyasaya sürmüştü. LG G4 ile de oldukça iyi şeyler bekleniyordu.

facebook müşteri hizmetleri

LG G4 teknik özellikleri yanı sıra tasarım konusunda Samsung’un yaptığının aksine, gerçek deri hassasiyeti veren suni derinin kullanılacağını gösteriyor. Ancak deri olan G4’ün daha yüksek fiyatlı olacağı da biliniyor. LG G4‘ün plastik ve deri kapakları farklı renk ve desenler ile gelecek.

Kamera Özellikleri

LG G4 teknik özellikleri oldukça iyi beklenirken bir o kadar kamera konusunda da üst düzey cihaz bekleniyor. Yeni sızıntıya göre LG G4 QHD ekran ve F/1.8 diyafram açıklığında 16 Megapiksel arka kameraya sahip. Ön kamera olarak 8 megapiksel selfie odaklı bir kamera ve 3000 mAh batarya olacak.

Ayrıca LG G4 teknik özellikleri arasında 64 bit mimarili 6 çekirdek gücünde Snapdragon 808 işlemci ve 3 GB Ram ile gelecek peki yüksek performans sergileyebilecek mi ? Akşam saat 18.00‘de olan etkinliği LG tutkanları merakla bekliyor. Depolama kısmında 32 GB ve 64 GB olarak iki versiyonu bulunacak tabi doğal olarak fiyat farkıda olacak.

LG G4 teknik özellikleri açısından üst düzey akıllı telefon ve rakipleri ile büyük bir yarış içerisine girecek gibi. LG G4 hakkında bilinenler, şimdilik bunlarla sınırlı. Fiyat konusunda ise çeşitli sızıntılar olsa da resmi bir bilgi yok.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir