LG G4C Satışa Çıkarıldı, İşte Tüm Detaylar

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Piyasadaki akıllı telefon firmalarının amiral gemileri fiyat segmenti kısmında 2000 TL ve üstü olunca birde yan model veya mini model çıkartıyorlar. Bu sayede hem markalarına kullanıcı kazandırıyorlar hemde uygun fiyatlı fakat üst seviye özelliklere sahip cihazlar çıkıyor. Bunlardan biri olan LG, son amiral gemisi olan LG G4 modelinin mini stili olan LG G4C avrupada satışa çıkıyor. Asıl amiral gemisi olan G4 modeli satışa sunulmasının ardından tıpkı önceki modelleri gibi mini versiyonlarınıda tanıtmaya devam ediyor.

facebook müşteri hizmetleri

Mini modeli olan LG G4C cihazın detaylarına bakarsak, tasarımsal açıdan G4 modeli ile neredeyse aynı diyebiliriz. Donanımsal özellik açısından tıpkı fiyatı gibi orta segment kategorisine hitap ediyor. Ekran boyutu olarak 5 inç ve HD IPS LCD bir ekran kullanılmış. Ayrıca 5 megapiksel ön kamera ve 8 megapiksel ana kamera kullanıyor. LG’nin amiral gemisindeki kamera performansı oldukça üst seviye fakat mini modelinde orta segment olduğundan dolayısıyla kamera seviyeside düşüyor denilebilir.

Fallout 4’den İlk Bilgiler Geldi

LG asıl amiral gemisinde bile işlemci olarak en üst seviyeyi kullanmayıp, Snapdragon 808 işlemcisini kullanmıştı. Orta seviye LG G4C modelinde ise Snapdragon 410 modelini kullanıyor. 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama ile gelen LG G4C modelinde 2540 mAh batarya bulunuyor. Cihazda MicroSD kart desteği bulunarak Avrupa’da 275 dolar gibi bir fiyat ile satışa çıkarıldı. Bu modelin ülkemizde ne zaman ve kaç TL gibi bir rakama çıkarılacağı henüz kesinleşmiş değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir