LG G5 Çıkış Tarihi Açıklandı !

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Yeni amiral gemilerinin yavaş yavaş sızıntıları gün yüzüne çıkarken LG cephesinden ilk resmi açıklama geldi. Yapılan açıklamaya göre LG G5 modelinin ne zaman tanıtılacağı ve çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. LG’nin amiral gemileri ilk olarak G2 modeli ile iyi bir yükseliş sergilemiş ve bu yükselişi G3 modeli ile devam ettirememişti. Daha sonra gerçek deri tasarımı ile oldukça beğenilen LG G4 modeli gün yüzüne çıkmış ve gerek performans gerekse kamera açısından tüm kullanıcıların beğenisini toplamıştı. Fakat Samsung’un S6 ile yarışında geride kalan LG, yeni sezonda çıkartacağı G5 modeli ile tüm olumsuz yanları örtmeyi hedefliyor.

facebook müşteri hizmetleri

LG G5 Tanıtım Tarihi ?

Tam olarak resmi bir açıklama sayılmasada 21 şubat tarihinde gerçekleşecek olan MWC 2016 tarihinde LG’nin yeni amiral gemisi LG G5 modeli hakkında tüm özelliklerin kesinleşeceği düşünülüyor. En büyük mobil fuar olan MWC 2016 şimdiden beklenilen en büyük etkinlikler arasına girdi diyebiliriz. Cihazın sızıntılarına göre metal kasa ve çift kamera ile gelmesi beklenen LG G5 modeli üst seviye teknolojileride hanesinde barındıracak.

Yeni amiral gemisi ile beraber yeni teknolojilerde barındıran yeni model LG G5 şimdiden Samsung’un amiral gemisi olacağı Galaxy S7’e en büyük rakip olarak gösteriliyor. Düşünülene göre her iki cihazda S7 edge’de dahil MWC 2016 etkinliğinde tanıtılacak. Cihazda parmak izi okuyucusunun yanı sıra 5.6 inç Quad HD bir ekran ve Snapdragon 820 çipsetinin kullanılacağı bekleniyor. 3 yada 4 GB RAM ile gelecek olan yeni modelin ses açma ve kısma kombinasyonu cihazın yanında olacağı bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir