LG G5 Fiyatı Açıklandı !

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Herkesin merakla beklediği LG G5 Türkiye fiyatı belli oldu. Peki, modüler yapısıyla dikkat çeken LG G5 Türkiye fiyatı ne kadar? Detaylar haberimizde. Modüler tasarımı ile MWC 2016’ya damgasını vuran LG G5, aynı zamanda etkinliğin en iyi akıllı telefonu seçilmişti. Üst seviye donanım özellikleri ve tasarımıyla kullanıcılardan olumlu not alan LG G5, teknoloji tutkunları tarafından heyecanla satışa sunulmayı bekliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Rakibi Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge 2.799 TL ve 3.299 TL fiyat etiketiyle satışa sunulurken LG cephesindeki fiyatlandırmanın nasıl olacağı heyecanla bekleniyordu. Şu ana kadar hep makul bir fiyatlandırma politikasına giden LG, görünen o ki bu sefer hayranlarını üzecek.

LG G5 Türkiye fiyatı ne kadar olacak?

Merakla beklenen LG G5 Türkiye fiyatı nihayet ortaya çıktı. LG G5 Türkiye fiyatı hakkında bir çok söylenti dolanırken bir perakende zinciri LG G5 modelini ön siparişe açarak Türkiye fiyatını da gözler önüne sermiş oldu.Perakende zincirinin sitesinde yer alan ön sipariş fiyatına göre Galaxy S7 ile aynı fiyat etiketine sahip olan LG G5, 2.799 TL ile kullanıcılarını bekliyor.
LG G5 Türkiye fiyatının ise 15 Mart tarihinde düzenlenecek olan basın toplantısı ile beraber netleşmesi bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir