LG G5 ve Samsung Galaxy S7 Dubai’de Satışa Çıktı !

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

LG ve Samsung’un yeni amiral gemileri olan LG G5 ve Samsung Galaxy S7 modelerinin olduğu iddia edilen iki cihazda Dubai’de satışa çıkartıldı. Ancak yabancı bir siteden satışa çıkartılan bu modellerin ilanları bir saat sonra siteden kaldırıldı. Henüz 21 Şubat tarihinde tanıtılacak olan iki modelde çıkmadan satıcı yüksek fiyata pazarlama amacında olabilir. Satış ilanı siteden kaldırılsada satışa konulduğu çoktan sızdırıldı bir kere.
İlan fotoğraflarında ise bir süredir sızıntıda olan Galaxy S7 ve LG G5’i görmek mümkün oluyor. Eğer sızdırılan gibi resimlerdeki ürünler gerçek ise LG G5’in tasarım anlamında değişime uğrayacağını söyleyebiliriz.
lg

facebook müşteri hizmetleri

LG G5 sızıntı resminin arka yüzeyinde, çift lense sahip kamera ve parmak izi okuuyucusunu görmek mümkün. Galaxy S7 tarafındaki tasarım ise şimdiki amiral gemisi olan Galaxy S6 ile benzerlik gösterecek gibi duruyor. Dubai’deki internet sitesindeki satış rakamlarına bakarsak, LG G5 için 2500 dirhem yaklaşık 2025 TL, Galaxy S7 modeli içinde 4198 dirhem buda 3400 TL gibi bir rakama tekabül ediyor.
şarj

Fotoğraflara bakarak sadece tasarım anlamında fikir edinebiliyor. Ancak teknik özellikler hakkında birşey gözükmezken merakla 21 Şubat tarihinde yapılacak olan etkinliği bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir