LG K7 Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan LG’nin giriş seviyesi yeni akıllı telefon modeli LG K7 özellikleri hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İşte LG K7 özellikleri ve fazlası. Akıllı telefon pazarının önemli isimleri arasında yer alan LG, piyasadaki telefon yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

Güney Koreli diğer bir teknoloji devi olan Samsung ile benzer bir strateji gütmeye başlayan LG, geçtiğimiz haftalarda üst düzey yeni akıllı telefonu LG V10’u satışa sunmuştu. Ortaya çıkan yeni söylentilere göre LG şimdide giriş seviyesi yeni akıllı telefonu LG K7’yi tanıtmaya hazırlanıyor. Hatırlanacağı üzere LG K7’ye ilişkin ilk detaylar geçtiğimiz günlerde sızdırılmış ve K7’nin giriş segmentinde bir telefon olacağı iddia edilmişti.

facebook müşteri hizmetleri

Ortaya çıkan yeni bir raporla LG K7 özellikleri de kesinleşmiş oldu. Önceki söylentilerde de iddia edildiği gibi, LG K7 özellikleri göz önüne alındığında giriş seviyesi bir telefon olarak nitelendirilebilir. Gücünü Qualcomm imzalı Snapdragon 210 yonga setinden alan LG K7, 480×854 piksellik 5 inçlik bir ekranla geliyor. 1.5GB RAM ve 8GB dahili depolama alanına sahip olan LG K7’de 5 Megapiksellik ana kamera bulunacak. LG K7 özellikleri baz alındığında kullanıcıların beklentilerini karşılayabilecek mi bilinmez fakat eğer yüksek bir fiyatla satışa sunulursa pazardaki rekabete dayanması hayli zor olacaktır.

Zira şuan LG K7 fiyatı hakkında kesin bir bilgi bulunmadığını da belirtelim. Fakat SD210 yonga setini kullanan diğer telefonların fiyatlarını baz aldığımızda LG K7 fiyatı için 200-300 dolar civarında bir rakam beklemek sanırım pek de yanlış olmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir