LG Nexus 5 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Güney koreli bir kaynağa göre LG’nin üzerinde çalıştığı yeni Nexus modeli hakkında bazı çıkış tarihi sızıntıları belli oldu. LG Nexus 5 2015 modelinin bazı özellikleri sızdırılmıştı ve bir süre sonra çıkış tarihi sızdırıldı. Google’ın yeni Nexus cihazı için LG ve Huawei firmaları bir süredir yoğun bir çalışma içerisindeler. 5.2 inç büyüklüğe sahip bir ekran olması beklenen LG Nexus 5 cihazının çıkış tarihi neredeyse belli oldu diyebiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

Güney koreli sızıntı kaynağına göre LG Nexus 5 (2015) modeli 29 Eylül tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Fakat bu konu ile alakalı LG firmasından henüz resmi bir açıklama yapılmış değil. Huawei’ninde üzerinde çalıştığı bu modelin şuan için LG tarafından yapılması bekleniyor.

Diğer yandan LG Nexus 5 modelinde beklenen özelliklerde şu şekilde, cihazda çift led flaşlı bir ana kamera kullanılması bekleniyor. Ayrıca 5.2 inç büyüklüğüne sahip Full HD bir ekran ve 146.9 x 72.9 x 8 mm boyutlarında tasarım detaylarınında bu cihaz ile eşlik edeceği düşünülüyor.

Ayrıca rakip birçok firmanın aksine 4 GB RAM yerine LG Nexus 5 modelinde 3 GB RAM’ın olması beklentiler arasında. Cihazın arka yüzündeki kameranın çıkıntılı bir tasarıma sahip olacağınıda belirtelim. Birçok amiral gemisinde kullanılan USB Type-C teknolojisi ve işlemci olarak Snapdragon 808 çipsetinin LG Nexus 5 modelinde kullanılması bekleniyor. Cihazın ön yüzeyinde çift hoparlör ve USB Type-C girişi bulunuyor. Bakalım beklenen ve sızdırılan üzere yeni cihazı 29 Eylül tarihinde raflarda görebilecekmiyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir