Lg V20 fiyatı özellikleri ve çıkış tarihi

facebook android iphone ayarlari

Lg V20 fiyatı özellikleri ve çıkış tarihi
5 - 1 OY

Lg V20 fiyatı nedir,Lg V20 özellikleri nelerdir,Lg V20 dünyada ne zaman satışa sunulacak,Lg V20 Türkiye’de ne zaman satışa sunulacak,Lg V20 hard reset atma işlemi nasıl yapılır,Lg V20 internet ayarları nasıl yapılır,Lg V20 türkiye satış fiyatı ne kadar olacak,Lg V20 hangi işletim sistemini kullanacak,Lg V20 Andoid’in hangi sürümünü kullanacak

facebook müşteri hizmetleri

Lg V20 fiyatı özellikleri ve çıkış tarihi

Bu yazımızda Lg V20 fiyatı özellikleri ve çıkış tarihi konularında Lg tarafından gelen haberleri sizinle paylaşacağız. Lg nin yeni ürünü Lg v20 kullanıcıya hangi arayüzle ve yeni özelliklerle sunulacak birlikte inceleyelim.

Öncelikle Lg v20 kore de 7 Eylül’ de kuzey Amerika’ da ise 6 Eylül de Lg kullanıcıları ile tanışacak ve piyasaya sürülecek. Ayrıca cihazda çok yönlü donanımsal özelliklerin de olduğu bildirilen haberle arasında yer almaktadır.

lg v20 inceleme

Ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı henüz belli değil ama Lg serisinde ki en iddalı cihaz olduğu da söylenmektedir. Cihazın Kore ve Kuzey Amerika’ da ne kadar ücretle satışa sunulacağı da merak  konusu olmuş durumdadır.Cihazda Android Nougat işletim sistemi kullanılacağı da ilk sızıntılar arasındadır.

Cihazın genel özelliklerine bakacak olursak eğer 5.7 inç büyüklüğünde ve Quad hd bir ekran kullanmış. Cihazdaki kullanıcıları heyecanlandıran en büyük özelliklerden birisi de Lg v20′ nin suya karşı dayanıklı olmasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir