LG Yeni Pili ile Akıllı Saatin Ömrünü Uzatıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Altıgen geometrik şekle sahip olarak gelen LG‘nin yeni duyurulan pili, LG aracılığıyla piyasadaki diğer giyilebilir teknoloji ürünü olan akıllı saat pillerine nazaran 4 kat daha çok yararlanma süresi sunduğu iddia ediliyor.
Günümüzde özellikle akıllı cihazlar başta olmak üzere şarj problemlerimiz çok çok fazla. Bir gün süresini bile çıkarmayan çoğu akıllı cihazların bu denli küçük pil depolama kapasiteleri hayatımızı çok zorluyor ve yanımızda sürekli bir şarj aleti bulundurmamıza neden oluyor.

facebook müşteri hizmetleri

Bir çok firma bunun önüne geçebilmek için duruma el atmış bulunmakta. Yeni piller, eklentiler, cihazlar ile şarj ömrümüz giderek arttırılmaya çalışılıyor. Bu mevzuda bir teşebbüs de LG’den geldi.

LG Yeni Pili ile Akıllı Saatin Ömrünü Uzatıyor !

LG’nin geliştirdiği altıgen geometrik şekle sahip bu yeni küçük pil, standart giyilebilir teknoloji ürünü akıllı saatlerin pillerine nazaran cihazın 4 kata kadar etkin olarak çalışmasını sağlıyor. Şimdilik ismi henüz açıklanmayan altıgen geometrik şeklindeki pil, piyasada standart olarak bulunan dikdörtgen pillere nispeten %25 gibi daha çokça kapasiteye sahip. Yuvarlak kasaya sahip akıllı taşınabilir saatler için tasarlanan bu yeni pil, bu sayede cihazı 4 saat gibi bir oranla daha fazla kullanmamıza rahat olarak olanak sağlıyor.

Şimdilik LG tarafından fiyatı hakkında açıklama yapılmayan bu pilin, önümüzdeki günlerde tanıtılarak satışa sunulması bekleniyor. Yeni teknolojik aletlerin üyesi olan ve giderek kullanım oranları artan akıllı saatler için 4 saatlik kullanımın oldukça iyi bir rakam olduğunu düşünürsek bu yeni pil birçok kullanıcının ilk tercihi olacaktır.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir