LG’den Çift Ekran Sürprizi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung Galaxy Note Edge telefonlarda görmeye alıştığımız Samsung patentli yan ekranı hemen hemen hepimiz biliyoruz. Buna benzer, ancak biraz daha farklı bir şerit ekranlı telefonda LG’den geliyor.

İnternet’teki sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Evan Blass tarafından sosyal paylaşım platfar mu Twitter üzerinden paylaşılan ve Çin’in sertifikasyon kurumundan alındığı iddia edilen Fotoğrafta ki LG V110 isimli telefonun enteresan bir biçimde üst kısmında bir ekrsanı daha var. İşin aslına bakarsanız bu konsepte bundan 5 sene evvel yani 2010 yılında Samsung Galaxy S serisinin Verizon Continuum modeli üzerinde rastlamıştık.

samsung-continuum

İşte Bu da O Telefon

facebook müşteri hizmetleri

Evan Blass Twitter üzerinden LG V10’un özellikleri ile ilgili kendisine yönetilen soruya cihazın;

5,7 inç’lik 2560×1440 çözünürlükte bir ekran, Snapdragon 808 CPU, 3 GB RAM, 16 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamera, genişletilebilir hafıza ve arka tarafa entegre edilmiş bir parmak izi tarayıcısı olduğu şeklinde cevaplandırdı.

(Evan Blass’ın bu gönderisi ile alakalı ekran görüntüsü)

evan blass

Aynı zamanda Çin Sertifikasyon firması Tenaa’dan geldiği iddia edilen resimlerde cihazın çerçevesi metal gibi görünüyor.

Lg bu ekranı koymaya koydu ancak bu ekranda ne göstereceği halen merak konusu olma özelliğini taşıyor.  Bizim Tahminimiz yine Samsung Galaxy Note Edge’de olduğu gibi LG bu minik şerit ekranda arama uyarıları, saat veya çeşitli uygulamalara hızlı ulaşım gibi kısayollar koyabileceği yönünde.  LG V10 cihazında çift sim kart kullanacak gibi gözüküyor. Ancak bu ürünün Avrupa veya Amerika’da satışa çıkıp çıkmayacağı konusunda firma tarafından herhangi net bir bilgi bulunmuyor. Bu ürün Türkiye’de de satışa çıkacak mı ? LG V10’un fiyatı ne olacak? gibi sorular halen gizemini koruyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir