LG’den Yeni Telefon LG G4 Stylus Özellikleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

LG G4 hakkında haberler çıkmaya devam ederken bir yandan da LG G4‘ün yan modeli olarak kabul edilen Lg G4 Stylus özellikleri hakkında haberler çıkmaya başladı. LG 28 nisan tarihinde tüm kullanıcılarına tanıtacak olan modeli LG G4 oldukça saglam özellikler ile geliyor tabi uygun fiyatlı modeli içinde hazırlıklar başladı. Tıpkı G3’deki gibi LG G4 modelinde de Stylus kaleme sahip bir değişik versiyon çıkacak gibi duruyor. Peki Lg G4 Stylus özellikleri nasıl olacak ?

TechmoBuffalo‘nun paylaştığı bilgilere göre Güney koreli firma Lg g4 Stylus üzerinde yoğunlaşmış durumda.

resim1

facebook müşteri hizmetleri

Geçtiğimiz haftalarda FFC’de LG LS770 kodlu bir cihaz gözükmüştü ve bu cihaz LG G4 Stylus olduğu hakkında tahmin edilmişti. Gözükenlere göre Lg G4 Stylus özellikleri 5.8 inç bir ekran ve LTE desteği ile 3000 mAh değerinde Bataryalı bir cihaz gözükmüştü.
Stylus ile gelen diğer özellikler Snapdragon 610 veya Snapdragon 615 yongaseti ile gelecek gibi gözüküyor. Android 5.0 Lollipop işletim sistemi ile gelmesi beklenen cihaz LG G4 stylus özellikleri bakımından orta segmentten üst bir cihaz olacak gibi duruyor.

LG G4 Kamera Özellikleri Açıklandı

LG G4 Çıkış Tarihi ve Teknik Özellikleri Belli Oldu

LG G4 Stylus özellikleri konusundan bakacak olursak önceden konuşulanlara göre G4 Note ile aynı özelliklere sahip bir cihaz olacak gibi duruyor. LG G4 stylus hakkında açıklama ise 28 nisan tarihinde yapılacak diye biliniyor. Açıklamanın ardından yaz aylarında telefonun tanıtılması beklenmekte.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir