Line Music Kullanılmaya Başladı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Son zamanlarda firmalar yeni servis ve hizmetleri ile alakalı tanıtımlar yapmaya devam ediyor. Son olarak Apple Music servisini tanıtmıştı. Ardından tıpkı whatsapp gibi olan anlık mesajlaşma servisi Line, yeni uygulaması olan Line Music uygulamasını kullanıma açtı. Benzetme yaparsak anlık mesajlaşma servislerinin bir anda patlaması gibi son zamanlarda online yanı çevrimiçi müzik dinleme hizmetleride artmaya başladı.

facebook müşteri hizmetleri

Apple ise bu servisini WWDC 15 etkinliği kapsamında tanıtmış ve bu platformda da yerini almıştı. Apple music uygulumasını İOS 8.4 güncellemesinden itibaren 30 haziran tarihinde kullanıma açılacak. Line Music ise şuan Japonyada aktif ve diğer uygulamalar gibi Line Music uygulamasıda belli ücretler ile abonelikler sağlıyor. Apple’ın bu servisinin popülerlği konusunda ne olacağı belli olmasada Line Music ise bu yarış içerisine girmiş durumda. Line Music uygulaması öğrenciler için %40 indirim yapıyor. Line’a ait müzik uygulaması yaklaşık 1.5 milyon müzik barındırıyor ve sınırsız üyelik fiyatı ise 8 dolar olarak belirlenmiş.

Yeni olan bu müzik uygulamalarının önümüzdeki haftalarda tüm Avrupa ülkelerinde aktif bir şekilde kullanılması bekleniyor. Fakat Apple markasından dolayı müzik dinleme servislerinin lideri olma çabasında. Diğer yandan şuan piyasada lider olan Spotify uygulamasının rakipleride artmaya devam ediyor. Bakalım bu piyasada Line, Apple ve Spotify sıralamasında hangisi liderliği alacak. Fakat şuan için Spotify uygulamasının diğer uygulamalara göre önde olduğunu belirtelim. Önümüzdeki günlerde rakamsal olarak raporların açıklanması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir