Logitech G302 Deadalus Prime Gamer Mouse

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Moba oyunları için dizayn edilmiş olan Logitech G302 Deadalus Prime Gamer Mouse, fiyatına göre aynı değerdeki mouse’lara göre çok iyi ve moba oyunlarda mekanik açısından size avantaj sağlıyor. Ayrıca profesyonel oyuncuların istediği teknik özelliklere göre tasarlanmış.

En zorlu aşamalar için doğruluk ve dayanıklılık

Oyun oynamayı kolaylaştıran özelliklerimizi tasarlamak için, süreç boyunca profesyonel MOBA oyuncularıyla birlikte çalıştık. Delta Zero™ algılayıcı teknolojisi sayesinde doğru izleme mümkün hale gelirken, tuşlar saatlerce aralıksız ve yüksek hızlı tıklamaya dayanacak şekilde üretilmiştir. Komutları düzenli olarak saniyede birden çok kez yayınlanan MOBA oyunları, mouse tuşları için en zorlu oyunlardandır. Metal yay gerginliğini ayarlayan sistem, hassasiyeti ve hissi artırmak üzere sol ve sağ mouse düğmelerini tam olarak gerilmiş şekilde tutar; böylece art arda tıklayarak oyun içi eylemleri hızlı ve isabetli gerçekleştirirsiniz.

G302-4

facebook müşteri hizmetleri

Müthiş oyun mekanikleri ve pratiklik

Varsayılan yapılandırmayla kutudan çıkarır çıkarmaz harika sonuçlar elde edin. Ya da menülerin ayrıntılarına inmeyi gerektiren eylemler için tek tuşla tetikleme işlemleri ayarlayın. Bas-konuş iletişim artık daha kolay. Sniper nişan alma işlemi için geçici olarak DPI ayarını düşürün. Logitech Gaming Software ile, altı adet programlanabilir tuştan istediğinize herhangi bir oyun komutunu veya çok komutlu bir makroyu yeniden atayın.

g302-daedalus-prime-moba-gaming-mouseOyun sırasında DPI değiştirme

Oyunun her anında doğru hareketleri yapın. Piksel duyarlılığında hedeflemeden (240 DPI) ışık hızında manevralara (4000 DPI) kadar 4 farklı DPI ayarı arasında geçiş yapın.

Konforlu ve çok yönlü

Daedalus Prime, mümkün olan en yüksek konforu sağlamak üzere parmak ucu ve kavrama yerleri için optimize edilmiştir. Hafif tasarım, 20 milyon tıklamayla test edilmiş son derece dayanıklı tuşlar ve süper düşük sürtünmeli ayaklar sayesinde mücadele ne kadar uzun sürerse sürsün konforunuz daim kalır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir