Logitech Keys To Go Yeni iPad Klavyeniz Olmaya Aday

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Logitech yıllardır iPad için klavye üretiyor, hatta bu konuya gereken önemi veren ilk firmalardan birisi. Ama yıllardır çıkarttığı ürünlerin arasında en basit tasarıma sahip olan Keys-To-Go, belki de firmanın en başarılı ürünü olabilir.

Keys-To-Go çok sade bir tasarıma sahip. Ultra ince iPad kılıflarında olan sabit klavyelerden daha büyük değil. Fakat bu klavyeyi herhangi bir şekilde iPad‘e doğrudan bağlamanız mümkün değil. Onun yerine aşırı ince ve hafif olması sayesinde taşıması kolay, üzerini kaplayan koruyucu katmanı ile üzerine kahve dökmekten çekinmeyeceğiniz bir Bluetooth klavye olarak düşünmelisiniz.

pad2

Normal bir klavyede beklediğimiz tuşlara ek olarak, iPad için özel olarak eklenmiş tuşlar da var. Ana ekrana dönmemizi sağlayan, dil seçeneklerini değiştiren, kamerayı aktif hale getiren, medya izlemeyi sağlayan ve ses kontrollerini ayarlayan düğmeler klavye üzerinde mevcut.

facebook müşteri hizmetleri

keys-to-go-ipad

Keys-To-Go yanında bir stand ile birlikte gelmiyor. Ama dizaynı sayesinde Apple’ın smart cover katlanabilir kılıfları ile uyumlu bir şekilde kullanılabiliyor. Aslında ürünün en büyük sıkıntısı burda ortaya çıkıyor. Herhangi bir kılıf kullanmıyorsanız iPad’i dik konuma getirip klavyeyi kullanmak oldukça büyük bir sorun. Ama neredeyse hiç yer kaplamayan ve her yerde rahatlıkla kullanılabilecek bir klavye olduğu gerçeği değişmiyor.

keys-to-go-ipad

Ürünün tasarımı “ihtiyacınız olduğunda hazır olacak, ihtiyacınız olmadığında ise etrafta fazlalık yapmayacak” şekilde yapılmış ve oldukça başarılı. Ayrıca ürün PC, oyun konsolları veya Nexus Player gibi cihazlar ile de gayet düzgün bir şekilde çalışıyor.

Her zaman klavyeye ihtiyacı olmayan, fakat ihtiyacı olduğunda elinin altında bir klavye bulunmasını isteyenler için ideal bir cihaz. Fiyatı ise iPad ile uyumlu kablosuz bir Bluetooth klavye için gayet uygun seviyede.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir