Logitech Yeni Oyuncu Faresini Tanıttı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Oyunculara özel sunduğu ekipmanlarla kendisini yakından tanıdığımız Logitech, yeni oyuncu faresi G502 Proteus modelini tanıttı. Logitech G502 Proteus Core’un detayları haberimizde. Dünyanın önde gelen dijital platform parçası üreticilerinden Logitech, yeni oyuncu faresini duyurdu. Genel standartlarda piyasaya sürdüğü ürünlere nazaran Logitech Gaming ailesine mensup olan yeni fare, oyunculara özel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

2

facebook müşteri hizmetleri

Logitech G502 Proteus Core evrim geçiriyor!
G402 Hyperion Fury fare ile birlikte oyuncuların en çok tercih ettiği oyuncu faresi olan G502 Proteus Core, artık daha gelişmiş ve işlevsel şekilde oyuncuların beğenisine sunulacak. Yeni versiyonuyla G502 Proteus Spectrum adını alan fare kişiselleştirilebilir aydınlatma sistemi, üst düzey sensörü, ayarlanabilir denge, tuş, yüzey ve denge özellikleriyle ön olana çıkıyor.

3

G502 Proteus diğer RGB’li ürünlerle senkronize olabilecek
Ayrıca belirtilen diğer detaylara göre, G502 Proteus Spectrum Logitech’in diğer tüm RGB özelliğine sahip ürünleri ile senkronize edilebilir ve tüm ekipmanlarla uyumlu bir renk dönüşümüne sahip olabilir.
Yaklaşık 300 TL fiyat etiketi üzerinden ülkemizde satışa sunulması beklenen Logitech G502 Proteus Spectrum, özellikle tasarıma ve performansa önem veren oyuncular için oldukça iyi bir seçenek gibi gözüküyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir