LoL Dereceli Maç Artık Grupça Girilebilir Olacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Riot Games kısa süre önce arkadaşlığı biraz daha geliştirmek adına derceli maçlara bir grup ile girme olanağı getirdi.

Arkadaşlarını al, Grup Ödülleri kazan! başlığı altında yayınlanan bir bildiri ile iki hafta boyunca arkadaşlarınız ister 2 ister 3,4,5 kişi dereceli girebileceksiniz. 2 Hafta boyunca denenecek olan bu sistem iyi tepkiler gelirse kalıcı olabilir. Artık LoL dereceli maç grupça ve kalabalık arkadaşlarla daha eğlenceli.

Grupça LoL Dereceli Maç Sistemi Nasıl İşleyecek?

Önceden kurduğunuz bir takımla herhangi bir eşleştirmeli sıraya girdiğinizde, verilen fazladan IP ödülünü katlama şansı elde edeceksiniz (örneğin, üç kişi girdiğinizde fazladan x IP alıyorsanız, bunun yerine fazladan 6x IP alma ihtimaliniz olacak). Grup Ödülleri, normal IP ödüllerine çok benziyor ve hangi sırada oynandığına göre ölçekleri değişiklik gösteriyor. Örneğin Sihirdar Vadisi, Uğursuz Koruluk ve Sonsuz Uçurum sıralarından daha çok IP veriyor. Grubunuzun Grup Ödülü kazanamama ihtimali olsa da; genelde daha kalabalık gruplar, daha yüksek IP ödülü kazanıyor. Bazı şanslı oyuncuların, nadir de olsa çok büyük miktarda IP ödülü alma şansı oluyor. Sıraya tek başınıza girerseniz Grup Ödülleri’nden yararlanamıyorsunuz. İşte LoL dereceli maç grup sistemi böyle işleyecek.

facebook müşteri hizmetleri

IP Ödülleri Nasıl Olacak

Adsız

Riot Games Ne Hedefliyor ?

Riot Games yetkilileri şunları söylüyor: Arkadaşlarla oynamanın League of Legends oyununu ne kadar eğlenceli hale getirdiğini çok iyi biliyoruz. Bu yüzden, arkadaşlarınızla takım kurmanız için size ufak bir teşvik sunmak istedik. Önümüzdeki iki hafta boyunca, ister eski dostlarınızla, ister yeni arkadaşlarınızla grup oluşturup oyuna girdiğinizde Grup Ödülleri sayesinde alacağınız IP miktarı artacak. Yeni sistem, kurulu takımınızın kaç kişi olduğuna bağlı olarak alacağınız IP miktarını katlayacak. Deneme sürecinde, bu tür teşviklerin oyun kazanmanıza ve daha olumlu oyunlar oynamanıza yardımcı olup olmadığını görmeyi hedefliyoruz.

Bunlara ek olarak, LOL FPS Sorunu Giderme ve League Of Legends Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finalleri yazılarımıza da bir göz atmka isteyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir