LoL TR Şampiyonluk Ligindeki Takımlar ve Kadrolar

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

1) Aces High

Solo Top koridorunda Thaldrin (Berke Demir), Jungle’da Theokoles (Muhammed Işık), Mid koridorunda Energy (Isak Pettersen Fjell), Bot koridorunda da ADC olarak Nardeus (Tomas Marsalek) ve Support olarak Dumbledoge (Mustafa Kemal Gökseloğlu) üyelerinden oluşan çok uluslu bir kadroları var.

aces high

2) Atlas

Solo Top koridorunda Jer0m (Jeronimo Pujades Tarraga), Jungle’da Dolce (Rasih Burak), Mid koridorunda Lvsyan (Sergi Madrigal Gomez), Bot koridorunda da ADC olarak Ciyansan (Cihan Çilingir) ve Support olarak Terap1st (Rüştü Özkök) üyelerinden oluşan çok uluslu bir kadro ile mücadele edecekler.

atlas png

3) BPI Gaming

Solo Top koridorunda NasesUyno (Hasan Sefa Özalp), Jungle’da Duxen (Canberk Yılmaz), Mid koridorunda Lvsyan (Sergio Madrigal), Bot koridorunda da ADC olarak Ritix (Rytis Lekstutis) ve Support olarak masterwork üyelerinden oluşan çok uluslu bir kadro ile sahaya çıkacaklar.

bpi gaming

4) Dark Passage

Solo Top koridorunda Elwind (Kaan Atıcı), Jungle’da Crystal M (Atakan Aydın), Mid koridorunda Naru (Koray Bıçak), Bot koridorunda da ADC olarak HolyPhoenix (Anıl Işık) ve Support olarak Touch (Omid Rosander) üyelerinden oluşan oldukça iddialı bir kadroya sahipler.

dark passage lol

facebook müşteri hizmetleri

5) HWA Gaming

Solo Top koridorunda fabFabulous (Asım Cihat Karakaya), Jungle’da Stomaged (Furkan Güngör), Mid koridorunda WrisTCutter (Ferit Karakaya), Bot koridorunda da ADC olarak Zeitnot (Berkay Aşıkuzun) ve Support olarak Lelouch (Şükrü Şentürk) üyelerinden oluşan tamamen yerli bir kadro ile geliyorlar.

hwa gaming

6) Number One

Solo Top koridorunda Crisange (Mustafa Emeklioğlu), Jungle’da DecagonMoon (Anıl Öztürk), Mid koridorunda Afrox (Doğukan Memut), Bot koridorunda da ADC olarak Padden (Ege Acar) ve Support olarak Swanepoel (Doğu Yavuz) üyelerinden oluşan yerli ve kaliteli bir kadroları var.

n1

7) Team Turquality

Solo Top koridorunda LongB (Serkan Ülkücü), Jungle’da Halpern (Aral Norman), Mid koridorunda Elysion (Sergen Dikel), Bot koridorunda da ADC olarak Killeres (Arda Subaşı) ve Support olarak Un1tback (İshak Yılmaz) üyelerinden oluşan kaliteli ve iddialı bir kadroya sahipler.

ttt

8) ZONE

Solo Top koridorunda Realen (Utku Can Zorlu), Euphony (Aykut Özgan), Mid koridorunda Misery (Ahmet Mungan), Bot koridorunda da ADC olarak Madness (Gökhan Uçar) ve Support olarak Tyresse (Coşkun Eren) üyelerinden oluşan oldukça güzel ve tecrübeli bir kadro ile mücadeleye başlayacaklar.

zone esports

Yazan: OKTAY KARA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir