LoL Yeni Lig Sistemi: Şampiyon Ustalığı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

League Of Legends Şampiyon Ustalığı adı altında yeni bir lig daha getiriliyor oyuna, bakalım bu LoL yeni lig sistemini sihirdarlar nasıl karşılayacak.

Şampiyon Ustalığı Nedir

Şampiyon Ustalığı sistemi sayesinde oynadığınız şampiyon ile kademe atlayacak; puanlar, skorlar ve ödüller kazanacaksınız. Yani artık diğer oyunculara Graves’la fırtına gibi estiğinizi ya da Lee Sin’in kurdu olduğunuzu göğsünüzü gere gere gösterebileceksiniz.

 

 

LoL Yeni Lig Sistemi Nasıl Çalışacak

Bir LoL maçını tamamladığınızda, hem takımınızın performansına, hem de sizin takıma sunduğunuz katkıya göre hesaplanan bir miktar şampiyon puanı kazanacaksınız. Yeteri kadar puan kazandığınızda o şampiyonda ustalaşma seviyeniz artacak ve ilerledikçe ödüller kazanacaksınız.

EndofGame_Small_TRProfile_Small_TR

facebook müşteri hizmetleri

 

DEVREYE GİRİŞ

Ne zaman devreye gieceğiile ilgili bir açıklama yapıldı Riot Games’ten:

“Şampiyon Ustalığı’nı önce 11 Mart’ta Açık Beta Sunucusu’nda denemeye başlayacağız. Bundan birkaç hafta sonra oyun sunucularında denemeye geçeceğiz ve Şampiyon Ustalığı tek bir ülkenin sunucusunda betaya çıkacak. Bu süre içinde Sihirdar Vadisi normal sıralarına odaklanarak, sistemin uzun süre kullanımda dengeli kalıp kalmadığını sınayacağız. Elbette geribildirimlerinizi okuyacak ve yaptıklarımızdan sizleri de haberdar edeceğiz. Bu yeni sistemle ilgili gelişmeleri merak ediyorsanız, oyun sunucusuna çıkışından itibaren bizi mutlaka takip edin!”

Champs_Sliced_Eng

 

Kimler Katılabilir?

5. seviye ve üstü tüm Sihirdarlar, Şampiyon Ustalığı puanı kazanabilir. Ancak ilk çıktığında, sadece Sihirdar Vadisi’nde oynanan normal oyunlarda geçerli olacak.

Şampiyon Ustalığı programı henüz yeni başlıyor. Sistem yerleştikçe, programı geliştirilecek, yeni kademeler ve ödüller eklenecek.

Bu arada, LoL Yeni Şampiyon Kozmik Koruyucu Bard Geliyor ve LoL Dereceli Oyunlarda En Çok Banlanan 10 Şampiyon yazılarımıza biz göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir