LoL Yeni Şampiyon Kozmik Koruyucu Bard Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

LoL yeni şampiyon Bard’ı akşam saatlerinde League Of Legends resmi sayfasından yayınlanan bir spotlight (Şampiyon Tanıtımı) ile yakın zamanda oyuna ekleneceğime dair bir sinyal verdi.

LoL yeni şampiyon Bard’ın yeteneklerini ele alırsak oyuna yeni bir destek şampiyonunun geleceğini görebiliriz. Bard’ın Yeteneklerine bir göz atalım.

LoL Yeni Şampiyon Bard’ın Yetenekleri

Pasif: Gezginin Çağrısı

Kadim Tınılar

Bard’ın varlığı, Adalet Meydanlarında engin tınıların belirmesine neden olur. Bard topladığı tınılarla kısa süreli hareket hızı artışı, deneyim ve mana elde eder.

Micinler

Bard’ın varlığı, micin adı verilen küçük ruhları kendine çeker ve bu ruhlar onu takip etmeye başlarlar. Bard her saldırdığında, micinlerden biri fırlayıp hedefe fazladan hasar verdikten sonra manevi boyuta geri döner. Bard daha fazla tını topladıkça, onu takip eden micinlerin hem sayısı hem de gücü artar.

facebook müşteri hizmetleri

Q: Kozmik Bağ

Bard’ın oluşturduğu ruhani enerji patlaması, bir hat üzerinde ilerleyerek isabet ettiği ilk rakibe hasar verir ve onun yavaşlamasına neden olur. Kozmik Bağ bir rakibe isabet ettikten sonra, enerji patlaması yoluna devam ederek ikinci bir hedefe yönelir. Duvara isabet ederse ilk isabet alan hedefi sersemletir. İkinci bir rakibe isabet ederse her iki hedefi de sersemletir.

W: Koruyucunun Mabedi

Bard’ın büyüsüyle cisim bulan bir can çıkını, birkaç saniyeliğine çeşitli güçler kazanır. Çıkının üstünden geçen dost şampiyonlar can değeri ile kısa süreliğine hareket hızı artışı kazanır. Rakipler çıkının üstünde bir süre durarak onu yok edebilir.

E: Sihirli Yolculuk

Bard hedef alınan duvar üzerinde bir kapı açar. Kapı duvarın öbür ucuna açılır ve dost-düşman bütün şampiyonlar girip tek seferliğine bu tünelden geçebilir.

R: Kader Birliği

Bard, kısa bir gecikmenin ardından hedef bölge içindeki tüm birimleri (dost veya düşman fark etmez; şampiyonlar, minyonlar ve kuleler dahil) duraklatır. Bu şekilde donan birimler, yeteneğin etkisi geçene kadar hasar işlemez hale gelir.

Bard’ın bu yeteneklerine bakarsak Caitlyn ile müthiş uyum içinde olduğunu rahatlıkla görebiliriz. Bard test serverına eklendiği günden itibaren en iyi sinerji kurduğu şampiyon Caitlyn’di.

Ayrıca, LoL Dereceli Maç Artık Grupça Girilebilir Olacak ve LoL Dereceli Oyunlarda Yaşanılan Tatlı Sıkıntılar yazılarımız da ilginizi çekebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir