Looney Tunes Dash İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Looney Tunes Dash, çocukluğumuzun favori karakterlerini telefonumuza getiriyor.

Zygna tarafından satışa sunulan ve Looney Tunes karakterlerini kullanabildiğiniz oyunda amaç Elmer Fudd‘dan kurtulmak. Bugs Bunny olarak başladığınız oyunda, Elmer‘dan kaçarken, karşınıza çıkan engellere de dikkat etmelisiniz.

Oyun bildğimiz Temple Run stilini çocukluğumuzda severek izlediğimiz (ve denk gelsek hala izleyeceğimiz) çizgi film karakterleri ile harmanlıyor. Üstelik kontrol edilebilecek tek karakter Bugs Bunny değil. Tweety ve Road Runner  gibi karakterleri de kontrol edip, bu karakterlerin baş belası olan Sylvester ve Coyote gibi düşmanlardan kaçmaya çalışıyorsunuz.

Oyunda açtığınız karakterlerin kendilerine has bir koşma stili ve özel yetenekleri bulunuyor. Bunları oyun içerisinde açabileceğiniz gibi, bir miktar ücret karşılığında hemen almanız da mümkün.

looney tunes dash

facebook müşteri hizmetleri

Bölümler de çizgi filmleri izlemiş kişiler için oldukça tanıdık gelecektir. Çizgi filmlerde gördüğümüz Boyalı Çöl, Tweety’nin Mahallesi benzeri bir çok tanıdık mekanda koşuluyor. Bölümleri tamamlayarak diğer bölümlerin kilitlerini açabilir ve yeni bölümlere ulaşabilirsiniz.

Oyunda her bölüm başında bir şans oyunu hakkınız oluyor. Slot makinası başına geçtiğiniz bu oyunda, şansınıza göre güçlendirmeler veya altın kazanabiliyorsunuz. Oyunda uçmak ve engelleri patlatabilmek gibi özel takviye güçlendirmeleri bulunuyor.

looney tunes dash 2

Ücretsiz olarak Google Play mağazasından indirilebilecek olan oyunun içerisinde, yeni karakterler ve güçlendirmeler açmak için kullanabileceğiniz, gerçek para ile satın alınabilen geliştirmelerin olduğu bir mağaza bulunuyor.

Eğer Temple Run tarzı oyunları seviyorsanız ve Looney Tunes karakterleri ile hem nostaljik hem de eğlenceli bir maceraya atılmak isterseniz, bu oyun tam sizin için.

Oyunu indirmek için Google Play mağazasından Looney Tunes Dash sayfasına girmeniz yeterli.

Yeni ve Ücretsiz Android Uygulamaları

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir