Lumia 635 Virgin Mobile Versiyonu Çıkıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft akıllı telefon piyasasında tutunmaya devam ediyor. En son geçtiğimiz yıl çıkarttığı Lumia 635 modelinin duyurusu gerçekleştirildi. Fakat şimdi ise Lumia 635 Virgin Mobile versiyonu ortaya çıktı ve fiyatı sadece 39 dolar olarak belirlendi. Geçtiğimiz yıl Lumia 635 modeli çıktığında 99 dolar ile piyasaya giriş yapmıştı. Best Buy ile yeni versiyon Lumia 635 Virgin mobile satışa çıkartıldı. Cihazın ucuz olmasının nedeni ise sözleşmesi olmaması. Ayrıca Microsoft, Lumia 435 modelinde de sözleşmesiz fiyatını 50 dolar gibi ucuz bir fiyata belirlemişti.

facebook müşteri hizmetleri

Lumia 635 modelinin özelliklerine bakarsak 480×854 ekran çözünürlülüğüne sahip ve 4.5 inç ekran büyüklüğü ile geliyor. Ayrıca 221 PPI yoğunluğu mevcut ve bu fiyata bu PPI değeri oldukça iyi gözüküyor. Diğer yandan Qualcomm’a ait Snapdragon 400 çipsetini kullanıyor ve bu işlemci saatte 1.2GHz hızında çalışıyor. 4 çekirdekli ARM Cortex-A7 ve Adreno 350 grafik birimide bulunan bileşenler arasında. Bu cihazda RAM konusunda iki alternatif bulunuyor, 1 GB ve 512 MB olarak. Fakat iki versiyonuda 39 dolar olarak gözüküyor ama 1 GB olanı tercih etmenizi öneririz.

Kamera konusunda Microsoft bu modelinde 5 megapiksel bir kamera kullanmış. Eksik olan nokta ise ön kameranın bulunmaması. Olsaydi bile büyük ihtimal 0.3 veya 1.3 çözünürlüklü bir kamera olacaktı diyebiliriz. Bu cihazda MicroSD kart desteği bulunması bir artı ve 8 GB dahili depolama bulunuyor. İşletim sistemi olarak Windows 8.1 ile gelmesi bekleniyor. 29 Temmuz tarihinde Windows’un yeni işletim sistemi Windows 10’un tanıtılması ardından yeni bir güncelleme gelmesi bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir