Mac Alana Beats Hediye

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple Türkiye, online mağazadan Mac alanlara Beats By Dr. Dre Solo2 kulaklığı hediye edileceğini duyurdu.

Apple, İstanbul’da açtığı 2 Apple Store dışında bir de internet mağazası ile tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. Apple Eğitim kategorisi altında düzenlediği bir okula dönüş kampanyası ile Apple, Mac bilgisayar alan kullanıcılarına Beats Solo2 hediye edeceğini açıkladı!

facebook müşteri hizmetleri

Bilindiği gibi Apple Store, eğitim için Store içerisinde öğretmenler ve öğrenciler kategorisi altında farklı indirimler düzenlemekte. Belirli bir oranda, öğrenci ve eğitmenlere indirim sağlayan Apple, okulların açılması öncesinde alışveriş yapacak öğrenciler veya öğretmenler için, Beats kulaklık hediye kampanyası düzenledi.

Bahsettiğimiz kampanya dahilinde iMac, Mac Pro, Yeni MacBook, MacBook Air veya MacBook Pro modellerinden herhangi birinin yanında, 699 Lira fiyat etiketine sahip Beats Solo2 kulaklığını hediye edilecek. Eğer bu kulaklığı istemediğiniz taktirde Apple size 699 liralık bir Beats çeki vererek istediğiniz gibi kullanmanıza olanak sağlıyor.

Şu an için sadece Apple Eğitim Mağazası kapsamında geçerli olan bu kampanya, normal mağazaya yansır mı bilinmez ancak zaten ülkemizde artış gösteren Mac bilgisayar satışlarına etki edebileceği, tahmin edilenler arasında yer alıyor. Ayrıca kampanyanın bitiş tarihi de açıklanmamış durumda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir