MacBook Air 12 inç Ekranlı Modeli İle Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Uzun süredir Apple‘ın 12 inç ekrana sahip MacBook Air modeli hakkında dolaşan iddialara bir yenisi daha eklendi.

Tayvan’da yayın yapan Digitimes sitesinin haberine göre, yeni 12 inç ekrana sahip MacBook Air modelleri 2015 yılının başında toplu üretime geçecek.

Yeni MacBook‘un şu anda piyasada olan MacBook Air modellerinden daha ince ve hafif olacağı söyleniyor. Ayrıca içerisinde fan bulunmayacağı ve tuşsuz bir trackpad sahibi olacağı söyleniyor. İşlemci olarak ise Intel‘in Broadwell M serisini kullanacağı iddia ediliyor.

facebook müşteri hizmetleri

12 inç boyutundaki yeni MacBook Air modelinin özellikle yüksek segment kullanıcıya hitap edeceği ve sınırlı sayıda üretileceği de söyleniyor. Bu ürün sayesinde Apple ultra ince dizüstü bilgisayar sektöründe de lider konumda kalmayı planlıyor.

İddialar doğruysa yeni MacBook Air‘in 2015 ortalarında satışa sunulacağı belirtiliyor. Daha önce sadece 11 inç ve 13 inç seçenekleriyle karşımıza çıkan Apple‘ın, ilk defa 12 inç ekran seçeneği ile gelecek olan ürünün tanıtımının Haziran ayında yapılan Evrensel Geliştiriciler Konferansı sırasında yapılmasını bekleyebiliriz.

Dedikoduların çıkış kaynağı olan Digitimes sitesi zaman zaman yanlış bilgiler yaysa da, büyük ekranlı, daha ince ve hafif bir MacBook Air fikri oldukça güzel gözüküyor. Daha fazla ayrıntı ortaya çıktığında sizler ile paylaşacağız.

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

2 thoughts on “MacBook Air 12 inç Ekranlı Modeli İle Geliyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir