Mad Max Oyunu Eylül 2015’te Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Eskilerin sevilen filmi Mad Max oyunu ile geri dönüyor.

Baş rolünde Mel Gibson’un oynadığı 1979 tarihli film Mad Max sonunda oyun olarak geliyor.

Avalanche Studious’un imzasını taşıyacak olan oyunun resmi olarak çıkış tarihi de açıklanmış durumda. 1 Eylül 2015 tarihi ile birlikte Mad Max oyunu piyasaya sürülecek.

Üçünü dünya savaşının ardından insanlık diye bilinen şey yok olmuş, geriye sadece bir kaç kişi kalmıştır. yaşam için hiç bir umut yoktur, yaşamanın bir anlamı yoktur, yeryüzü ise cehennemin ta kendisidir. Bu dünyada yaşayan insanlardan birsi ise Mad Max ismi ile bilinen, ailesini savaş sırasında kaybetmiş bir polis memurudur.

Oyunda Mad Max karakterini canlandıracağımızı söylemem gerek yoktur sanırım?

Mad Max Oyunu ile Geri Dönüyor

Aslında E 2013’te tanıtılan oyunun 2014 senesinde çıkması bekleniyordu fakat çıkış tarihi daha sonradan 2015 tarihine ertelendi. Ayrıca ilk olarak bütün platformlar için çıkacağı söylenen Mad Max daha sonra Xbox 360 ve Playstation 3 platformları için yapılmaktan vaz geçildi. Yani oyun sadece Windows PC, Xbox One ve Playstation 4 platformları için gelecek. Yapımcı firmanın açıklamasına göre oyunun çıkış tarihinin daha da ertelenmemesi için Xbox 360 ve Playstation 3 versiyonlarından vazgeçilmiş.

facebook müşteri hizmetleri

Mad Max bolca araba kullanma bölümlerini de içerek. Open World yani tamamen açık dünya olarak tasarlanan oyunda, Mad Max’in kendisine özel silahı olan kısa kesilmiş çifteli tüfek ile birlikte kendi özel arcı da yer alacak. Yine de oyundaki cephanenin az bulunması yüzünden silahı kullanmaya pek cesaret edebileceğimizi zannetmiyorum.

mad-max-oyun1

Magnum Opus isimli arabamız için çölde bulacağımız parçalar ile aracın üzerine geliştirme yapılabilmesinin ie oyuna ayrı bir hava vereceği kesin.

Oyunun sistem gereksinimleri henüz belli olmadı. Fakat gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bu arada oyunun şu sıralar çıkmak üzere olan Mad Max: Fury Road filmi ile bir alakası olmayacak. Fakat birbirlerinin popülerliklerini tetikleyebilirler.

Her ne kadar oyundan filmi çekilen ve ya filmden oyuna uyarlanan yapımlar pek büyük umut vaat etmese de Mad Max bu konuda ne kadar başarılı olacağını belli ediyor.

Bonus: Mad Max oyun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bunların yanında Süper Yaratıcı 21 USB Bellek Tasarımı ve Facebook Beğeni Sayısında Düşüş Haberi yazılarımız ilginizi oldukça çekebilir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir