Mad Max’ten İnteraktif Oynanış Videosu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Eski bir aksiyon film serisi olan Mad Max, bu yıl çıkardığı film ile birlikte odakları tekrardan üzerine çekmeyi başarmıştı. Birazcık Borderlands evreninin teknolojik olmayan modeli gibi isimlendirebileceğimiz Mad Max evreninde çok fazla aksiyon, çok fazla patlama, çok fazla deli mevcut. Filmin ardından ise bu sefer bir de video oyunu ile karşımıza çıkan Mad Max’te oyunda nasıl ilerleyebileceğimiz biz seçebileceğiz.

Ağır bir tank gibi tüm ordunun arasına dalabilir, Rambo gibi etrafa ateşler saçabilir ya da bir çılgın gibi her yeri yakıp yıkarak yolumuzu açabiliriz. İşte oyunun aksiyon adını aldığı kısım ise neyi seçersek seçelim ya da neye hazırlanırsak hazırlanalım tam bir ordunun arasına delicesine atlayıp çığlıklar atarak aralarından kaçabileceğiz.

facebook müşteri hizmetleri

Özellikle de son zamanlarda oldukça sık şekilde video yayınlaması ile dikkatleri asla kendi üzerinden ayırmamıza izin vermeyen Mad Max in yapımcısı Avalanche Studios’tan interaktif bir oynanış videosu paylaşımı geldi. Mad Max’in bu ilginç videosunda oyunda seçebiliyoruz diyerek bahsettiğim seçenekleri interaktif video içerisinde de seçip neler yapabileceğimizi görebiliyoruz. Yayınlanan bu videoda oyunun gidişatını biz seçebiliyoruz. Hangisini seçersek seçelim oldukça fazla patlama, aksiyon ve macera içeren oyunda oynadığımız zamanda da ne kadar geniş bir yelpaze ile oyunda ilerleyebileceğimi anlamamıza yardım ediyor.

İlgi çekici bir video ile karşımıza çıkan Avalanche Studios bakalım bu sefer Mad Max ile neler başaracak…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir