Madbid.com Alışveriş Sitesine DİKKAT!

facebook android iphone ayarlari

Madbid.com Alışveriş Sitesine DİKKAT!
5 - 1 OY

Madbid Sitesinde Büyük Kumar

Madbid sitesi ingiltere tabanlı olup başta ingiltere olmak üzere almanya, isveç, türkiye de aralarında olup milyonlarca kendine üye topluyor ve ilk aşamada üye olduğunuzda sise teklif yapmanız için ilk aşamada kontör baabında bir nevi kumar taşları almanız isteniyor ve buda 1000, 3000, 5000 kontörler gibi teklifler sunuyor ve en düşüğü 100 TL olup 400 ve 500 TL lere kadar çıkıyor. Ürünler ingiltereden geliyor ama ne kadar güvenilir. Bir çok kullanıcı bunu bilmiyor. Hürriyet’in haberine göre, site, kullanıcıları çok düşük fiyatlarla ürün sahibi yapmalarının gerekçesini dünyanın dört bir yanındaki üretici, toptancı ve ithalatçıların depolarında bulunan stok fazlası ürünleri açık artırma yöntemiyle eritmelerine bağlıyor. Oysa, işin aslı tam böyle değil. Açık artırmaya koyulan her ürün, açık artırmaya katılımcıların hesaplarını yaptıkları her teklif sonunda eritirken, sitenin hesabına değerinin kat be kat fazlasıyla gelir olarak eklenmesini sağlıyor. Buda benzeri diğer açık artırma sitelerinin tersine, sadece artırmayı kazananın değil, artırmaya katılan herkesin yaptığı her teklif için ayrı ayrı belli bir bedeli ödemesinden kaynaklanıyor. Kredi kartı ekstrelerinin kabarmasına ise otomatik teklif veren kullanıcıların hesaplarında bulunan kontör miktarının belli bir limitin altına düştüğünde tamamlama talimatı vermesinden kaynaklanıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Sözde 338 lira 69 kuruşa Audi A1, 193 lira 3 kuruşa Fiat 500, 112 lira 62 kuruşa iPad Air tablet, 72 lira 53 kuruşa iPhone 5S Gibi Ürünler Satıyorlar

Siteye üye olduktan bir süre sonrasında açık artırmaya katılmak için belli bir bedel ödenerek kontör satın alınması gerekiyor. 1000 kontör fiyatıysa 349.99 TL. Katılımcılar katıldıkları açık artırmalarda yaptıkları her bir teklif için 1 kontör ile 8 kontör arasında değişen tekliflere var. Sitenin manuel ve otomatik teklif verme uygulaması bulunuyor. Teklif vermek için saatlerce ekran başında beklemek istemeyenler otomatik teklif verme seçeneğini seçiyor ve buda kredi kart bilgilerini girenler için köü sonuç doğuruyor.
Site, otomatik teklif veren kullanıcıların açık artırma bitmeden kontörlerinin sözde bitmesini önlemek için anında tamamlama uygulamasını da devreye sokuyor. Bu uygulama, kontör miktarı belli bir limitin altına düşen katılımcıların kredi kartlarıyla otomatik olarak her seferinde 320 kontörlük paketlerden birini almalarını sağlıyor. Her seferinde katılımcının onayına gerek duyulmadan otomatik olarak satın alınan bu köntörler, katılımcının kredi kartı ekstrelerini kabartırken, kullanıcıların hesabına kontör olarak ekleniyor. Bu uygulamadan etkilenmek istemeyen katılımcının açık artırmaya teklif vermeden önce mutlaka anında tamamlama şıkkında ki işareti kaldırması lazım aksi taktirde, sitenin günlük 130 TL’ye kadar kontör bedelini kredi kartından çekmesine izin vermiş olup açık artırma başladığında geri sayım kronomereside devreye giriyor. Ancak teklif veren ve verilen teklif sayısına göre sayacın süresi de değişiyo fakat ne olursa olsun teklifler 1 er kuruştan arttığı için her teklifte 1 kontör atıyor. Lakin gel gelelim ürünün fiyatı 149 sa bunu tamam lanması gerekiyor bunuda sitedeki robot kodlar devreye giriyor fiyat size yüksek geldiğinde ise ve ürün satıldı dendiyse bilinki kumar oynadınız ve kaybettiniz. Aman DİKKAT, buradan kullanıcıları uyarmayı kendimiye bir görev biliriz.

Müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

2 thoughts on “Madbid.com Alışveriş Sitesine DİKKAT!

 • 4 Mayıs 2016 at 01:46
  Permalink

  sagolun bende internet alışverışı yapıyorum bi siteden uzak duracagım

  Reply
 • 8 Mayıs 2016 at 01:23
  Permalink

  Bu uyarı için teşekkürler. Ben de bir miktar kaptırdım Hürriyet muhabirinin övücü haber yapması yüzünden. Kredi kartı bilgilerine de sahip oluyorlar diye ertesi gün banka kartımı iptal ettirmek zorunda kaldım. Tam bir üçkağıtçılık. Emniyete de şikayetimi yazdım, erişime kapatılsın, halk soyuluyor diye şu anda bir işlem yapmadıklarını görüyorum. Ülkeden vergisiz döviz de kaçırırılıyor. Reklamlarını habermiş gibi yayınlarım halkını 3 kuruşa satan medyaya, sitelere de yazıklar olsun. Artırma para ile mi olurmuş? Hem de sonuçlanması gereken artırımı para söğüşlemek için defalarca tekrarlıyorlar. Verip vermemekte, istediğine vermekte serbestler. Kumarda şansınız bundan fazladır..İngiltere’yi bile bu yüzden lügatımdan sildim.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir