Marshall’dan Akıllı Telefon Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Son zamanlarda tüm şirketlerin bir telefon projesine girmesine alışkınız. Bunlara verebileceğimiz en büyük örnek ise iş makinası üreticisi CAT’in ekstra dayanıklı telefonlar üretmeye başlaması olabilir. Fakat bu kez bu proje çok farklı bir şirketten geliyor; dünyaca ünlü amfi ve kulaklık markası Marshall’dan…

Marshall London isimli akıllı telefon tamamen müzik için yapılmış. İki adet hoparlöre sahip telefonda alışık olmadığımız şekilde iki adet kulaklık girişi var. Ayrıca size doğrudan müziklerinize erişmenize yardımcı olacak olan “M” tuşu da düşünülmüş. Telefonun üzerindeki altın renkli tekerlek ise sesin yüksekliğini arttırma ve azaltmaya yarıyor. Telefonla beraber gelen ve Marshall tarafından üretilen kulaklıklar da bu sisteme ayak uyduruyor.

facebook müşteri hizmetleri

Eğer müzikle ilgili yüksek özelliklerini saymazsak Marshall London aslında ortalama bir Android akıllı telefondan çok da farklı değil. 4.7 inçlik 720p ekranı, 2GB RAM’i, 16GB dahili hafızası ve 8 megapiksellik kamerası ile teknik olarak çok büyük şeyler vaat etmiyor. 2,500 mAh batarya ile çalışan Marshall London’ın bataryasını da isterseniz değiştirebilirsiniz. Ayrıca telefon bir de hafızasını arttırmanız için MicroSD kart girişi de içeriyor.

Tabii ki bu özellikler bu telefonu satın almayı düşünen insanlar için çok da önemli değil, çünkü Marshall London tamamen müzik odaklı bir telefon.

21 Ağustos’ta çıkış yapması beklenen Marshall London’ın fiyatı olarak 4,995 İsveç kronu (yaklaşık 1,200 lira) belirlenmiş durumda. Ülkemizdeki müzikseverler bu telefona kavuşur mu, orası şimdilik belli değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir