Marvel Contest of Champions ‘u Çizgi Roman Yapıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Büyük çizgi roman platformu ve karakter tasarımcısı Marvel, dev çizgi roman piyasası evreninde Secret Wars adı ile yepyeni bir büyük yenilenme yapmış durumda. Bu yenilemenin arkasından, birçok yeni sır anlatılan serisi sunulacak. Bunlardan biri de Marvel‘ın yeni mobil platforma özel oyunu Contest of Champions.

Marvel Contest of Champions Çizgi Romanına Hazır Olun !

Marvel’ın Kabam aracılığıyla yapılan ve geçtiğimiz yıl mobil platformlarda hem Android hem de iOS işetim sistemlerine sunulan oyunu Contest of Champions ( Şampiyonlar Turnuvası ), muhteşem bir gusto toplamış durumda.

facebook müşteri hizmetleri

Bir taraftan Marvel’a rakip olan DC Comics‘in Injustice adlı mobil oyununa pas atan, bir yandan da hemen hemen Mortal Kombat’ın oynanış seçimi ile benzerliği konuşulan bu yeni akıllı cep telefonu oyunu, her güzeşte devir kullanıcı sayısını arttırmakta. Contest of Champions oyununun özellikle barındırdığı oyun için de sunulan koreografi hikayesi ile de oldukça pozitif geri bildirimler alınca, haliyle Marvel harekete geçerek eylemde bulunuyor ve Marvel tarafından Contest of Champions‘un o benzersiz hiyakesi, çizgi romana aktarılmaya hazırlanılıyor.

Captain America ve Mighty Avengers serilerinden aşina olduğumuz edip kırmızı Ewing ve özellikle Nova serisi ile bilindik ünlü çizgi roman çizeri Paco Medina, bu oyunun öyküsünü çıkacak olan yeni romana aktaracak. Kararlı olarak yeni oluşturalacak bu seri, Marvel’ın okur evrenine akman bir reset çekmiş olduğu Secret Wars serisine muvazi şekilde devam edecek.

Piyasaya yeni çıkacak olan bu çizgi roman serisinin yardımıyla da, çoktan beri düşünülerek sıfırlanmış olan Marvel evrenine, Contest of Champions’a bazı karakterler de sıfırdan ilave edilmiş olacak . Doğrusu oyuna dahil edilen karakterler, Kabam ve Marvel sanatçılarının, tasarımcılarının hissedar bir şekilde baştan sona özgün olarak tasarladığı karakterlerdi. O yüzden karakterlerin orijinalleri kadar bir gönül belası büyük olasılıkla tamamen ortadan kalkmış olacak.

Contest of Champions hikayesinden uyarlanmış olacak bu yeni Marvel çizgi roman serisinin, Ekim ayına kadar çizgi roman piyasasında olması bekleniyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir