Marvel Spider-Man’ini Buldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Captain America: Civil War duyurulduğundan beri çizgi roman severlerin aklında tek bir soru işareti vardı; Spider-Man‘e ne olacak? Civil War‘da başrollerden biri olmasa da kilit bir role sahip olan Spider-Man‘in sinemadaki hakları Sony‘nin elinde olduğu için herkes Civil War‘da bu rolde kimin olacağı ya da Spider-Man‘in Marvel Sinematik Evreni‘ne katılıp katılmayacağını merak ediyordu. Artık hepimiz Spider-Man‘in Civil War‘da yer alacağını bildiğimiz için bu tip detaylarla kafanızı ütülemeyelim, sadede gelelim istiyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

Şimdi ise başka bir sorunumuz var, Spider-Man‘i kim oynayacak? Bu konuda herkesin ayrı bir fikri oluştu; kimi Tobey Maguire geri dönsün dedi, kimi Andrew Garfield‘ı istedi, kimi de yeni birini istedi (Yazar notu: bu tarafta ben varım). Sonunda Marvel kimin Civil War ve Marvel Sinematik Evreni‘nde Spider-Man rolünü üstleneceğini açıkladı.

Sona kalan üç aday arasından seçilen isim daha önce neredeyse hiçbir büyük rolde yer almamış olsa da tiyatro tecrübesi olan 1996 doğumlu aktör Tom Holland oldu. Sony’nin bizzat desteklediği aktör Spider-Man kostümü ile ilk başta Captain America: Civil War ile hayranların karşısına çıktıktan sonra kendisini Marvel Sinematik Evreni‘ne bağlı olan ilk Spider-Man filminde de izleyeceğiz.

Spider-Man filmi demişken, 2017’de çıkacak Spider-Man filmi için yönetmen de bulundu. Cop Car ile adından söz ettiren bağımsız yönetmen Jon Watts Marvel‘ın Spider-Man filimini yönetmek için seçilen yönetmen oldu.

Marvel’ın bu kararı ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir