Mass Effect Andromeda Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Uzun zamandır söylentilerle oradan oraya dolaşan BioWare‘ın yeni Mass Effect oyunu sonunda kendini gösterdi; Mass Effect Andromeda, EA‘nin E3 konferansında etkileyici bir fragman ile duyuruldu.

Fragman ve PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapacağı dışında hiçbir bilgi bulunmayan Mass Effect Andromeda‘nın fragmanı bazı ipuçları toplamamıza yetiyor. Öncelikle oyun fragmanda belirttiğinde başka bir galakside geçecek ve yeni gezegenlerle karşılaşacağız. Shepard efsanesi Mass Effect 3 ile sonlandığı için oyunda yeni bir karakterimiz var. Henüz yüzünü göremesek de zırhının üstündeki “N7” logosu insanın aklına “belki de Shepard’dır” düşüncesini sokmuyor değil.

facebook müşteri hizmetleri

Karşılaşacağımız yeni gezegenlerin oldukça vahşi ve korkutucu olduğu gözlerden kaçmıyor, özellikle hiçbirinde bir medeniyet belirtisi olmaması “insan ırkının kolonileşmesi” konulu bir senaryoya göz kırpıyor gibi. Yine de kesin bir şey demek için henüz çok erken.

Fragmanda oyun içi görüntü gösterilmese de grafikler hakkında az da olsa bilgi sahibi olabiliyoruz. Oyunun tıpkı Dragon Age Inquisition gibi DICE‘ın Frostbyte 3 motoru ile geliştirildiği onaylandı.

Mass Effect 3‘ten beri yeni bir Mass Effect oyununa hasret kaldığımız şu dönemlerde Mass Effect Andromeda kelimenin tam anlamıyla ilaç gibi geldi, umarız bu kez de sonu hayal kırıklığına uğratmaz.

(Yazar notu: Mass Effect 3’ün sonu kötü falan değil, neden insanlar beğenmedi anlamadım)

Oyunun duyuru fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz. (Çalan şarkı: Johnny Cash – Ghost Riders In The Sky)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir