Masters of Code ile 100.000 Dolar Ödülü Kazanın

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

MasterCard yeni düzenlediği yarışma ile dünyanın en iyi geliştiricilerini arıyor.

Masters of Code isimli yarışma ile 10 farklı ülkeyi kapsayan büyük bir mücadele başlıyor. Hackathon maratonu şeklinde yapılacak olan yarışma, öncelikle bölgesel mücadelelerle başlıyor.

Hafta sonlarında gerçekleştirilecek olan bölgesel yarışmaların galipleri Silikon Vadisi‘nde gerçekleşecek olan büyük finale hak kazanıyorlar.

İlk ayağı Şubat ayında Avustralya’nın Sydney kentinde başlayacak olan yarışmanın bir ayağı da Türkiye’de gerçeklecek. İstanbul’da gerçekleşmesi planlanan yarışmanın tam tarihi belli değil. Fakat 2015 yılı Ekim ayı içerisinde bir hafta sonu gerçekleştirileceği biliniyor.

facebook müşteri hizmetleri

AngelHack tarafından düzenlenen yarışmaya MasterCard sponsor oluyor. Yarışma içerisinde geliştiricilerden MasterCard‘ın açık API’larını kullanmaları isteniyor. MasterCard API‘ları daha çok finansal kurgular üzerinden hazırlanıyor. Dolayısıyla bu yarışmaya fintech veya ödeme sistemleri alanında girişim yapmak isteyen gelişimcilerin katılması oldukça faydalı olacaktır. Başarılı geliştiriciler bir çok MasterCard olanağından da faydalanabilecek. Toplamda 175 bin dolar para ödülü dağıtılacak.

Bölge yarışmalarında başarı gösteren geliştiriciler hem büyük finalde yarışabilecek hem de MasterCard‘ın Dublin’de verilen StartPath programlarına katılmak gibi ödüllere sahip olacaklar.

Yarışma ile ilgili daha ayrıntılı bilgiyi Masters of Code resmi sitesinden almak mümkün. Özellikle finansal odaklı geliştiricilerin kaçırmaması gereken bir yarışma olduğunu belirtmek istiyoruz.

İnternet Siteleri 24 Saatliğine Kapatılabilecek

Amazon’dan Yılbaşına Özel 40 Uygulama Hediye

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir