Maximus VIII Hero Alpha Tanıtıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

ASUS, Republic of Gamers serisine ait Dünya’nın ilk RGB LED başlıklarına sahip, VIII Hero Alpha anakartını tanıttı. Kartın görüntüleri ve teknik özellikleri için, sizi habere alalım. RGB LED kullanımı son zamanlarda iyice yaygınlaşan bir trend. Üreticiler de RGB LED’leri ürünlerinde kullanıyor. Fakat ASUS’un Maximus VIII Alpha modeli ile beraber ilk defa bir anakartta RGB LED’leri görüyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

LGA 1151 soket yapısında olan anakart, Intel’in en son çıkan Z170 chipsetini kullanıyor ve Intel 6. nesil işlemcileri kullanabiliyor. Republic of Gamers Aura 4-pin RGB kablo girişleriyle ve Windows temelli bir uygulamayla ışıkları kontrol edebiliyoruz. Işıkları sabit ve yanar-söner olarak iki şekilde ayarlayabileceğimiz gibi, işlemcinin sıcaklığıyla da orantılı olarak değişmesini sağlayabiliyoruz.

3-

ASUS Republic of Gamers Maximus VIII Hero Alpha, bağlantı çıkışlarıyla da oyunculara geniş bir yelpaze sunuyor. 2×2 802.11ac MU-MIMO Wi-Fi, U.2 ve M.2 desteği, Intel üretimi USB 3.1 kontrolcüsü bunlardan birkaçı. Ses ise, Sonic Studio II programına sahip ve yeniden yapılandırılan Supreme Fx2015’e emanet.

ASUS ROG Maximus VIII Hero Alpha aynı zamanda Intel Gigabit Ethernet, LANGuard ve ASUS GameFirst teknolojilerine sahip. Anakart için henüz bir fiyatlandırma belirtilmediğini de belirtelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir