M&B 2: Bannerlord’dan Güncel Bilgiler

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Gamescom ile birlikte detaylarını öğrenme fırsatımızın olduğu Mount & Blade 2 : Bannerlord gün geçtikçe daha fazla bilgi ve güncelleme ile karşımıza çıkıyor. Uzunca bir süredir bu oyunun çıkmasını bekleyenler için güzel bilgiler içeren yazı dizisi geliştirici notları olan videoların detaylarını haberimizin devamında inceleyebilirsiniz.

Bir Türk şirketi olan Talewords’un kurucusu Armağan Yavuz’un Mount & Blade 2: Bannerlord hakkında kısaca “Oyuncular ve hayranlar için çok daha rahat ve keyifli bir yapım olacak” diyerek betimlediği 11. geliştirici notları videosu yayınlandı. Hem Türkiye içinde hem de yurt dışında çok büyük bir hayran oyuncu kitlesi bulunduran ve kendine bağımlı yapan oyunun yeni çıkan fragmanı oyuna yeni eklenecek olan özelliklerin ve oyunda karşımıza çıkabilecek durumların kısa bir özeti şeklinde hazırlanmış diyebiliriz. Her ne kadar bir kaç dakikalık kısa bir fragman bile olsa bir çok değişikliği çok detaylı bir şekilde görmemize yetiyor.

facebook müşteri hizmetleri

 

Fragmanda yalnızca ciddi bir gelişim gösteren grafikler değil, kale duvarlarını yıkmakta kullanabileceğimiz ağır silahlardan elimizdeki yay ve oka, köy yönetiminden kaleler ve koloniler arasındaki ticari ve siyasi bağımlılıklara, Haydutlar için yeniden yapılan ve oldukça geliştirilen yapay zekaya, tamamen geliştirilmiş ve zamanın ilerlediğini hissettiren şehirler, kültürel ve finansal farklılıkları hissedebileceğimiz ülkeler, craft sistemi ve daha sonraki zamanda yeniden izleyebilmemiz için veya edit yapabileceğimiz ayarların yapılabileceği savaşlarda video kayıt sistemi bu eklenenlerde bazıları diyebiliriz.

Türk oyunu olarak isimlendirebileceğimiz en iyi yapımlardan biri olan ve yıllar geçtikçe eskimek yerine üstüne daha da fazla katıp oyununu tüm dünyaya duyurmuş olmanın gururunu bize hissettiren Talewords ekibi hala Mount & Blade 2 hakkında herhangi bir çıkış tarihi vermedi ve büyük ihtimalle son zamanlarda moda olan erken erişime de açılmayacak.

Svadyalılar ve Vaegirliler, Rodoklar ve Nordlar, Kergitler ve Sarranidler… Bannerlord’un Warband’in 200 sene öncesinde geçeceğini ve Kalradya İmparatorluğu üzerine hikayeyi kuracağını hatırlatalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir