Meizu MX 5 Özellikleri Sızdırıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız ve fiyatının sızdığı o konunu ardından çinli üretici Meizu’nun yeni modeli Meizu MX 5 için özellikler sızdırıldı. MX4 gibi popüler olması beklenen yeni amiral gemisinin işte beklenen özellikleri. Akıllı telefon piyasasında büyük paylara sahip olan Apple ve Samsung’un arkasında bazı çinli firmalarda atak yapmış durumda. Çinli firmalar daha çok üst seviye performans veren ve uygun fiyatlı modeller çıkartıyor ve iyi bir satış rakamı görüyorlar.

facebook müşteri hizmetleri

Meizu daha çok MX4 modeli ile yükselişe geçmiş ve yeni amiral gemisi olan Meizu MX 5 modelinin ne zaman ve hangi özellikler ile çıkacağı bilinmiyordu. 30 Haziranda yapılacak lansman ile tanıtılacak Meizu MX 5 modeli için geçtiğimiz gün fiyatı ve bugün ise bazı özellikleri sızdırıldı. NapiDroid.hu tarafından sızdırılan bir belgeye göre Meizu MX 5 özellikleri oldukça güçlü olacak.

Meizu MX 5 Fiyatı Sızdırıldı

İşte Meizu MX 5 özellikleri. Özellikler arasında 8 çekirdekli güçlü işlemci MediaTek MT6793 ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca 3 GB RAM ve 16 GB dahili depolama ile gelecek. Diğer yandan 5 megapiksel ön kamera ve 20.7 megapiksellik gelişmiş özelliklere sahip ana kamera olacak. Kamerada HDR, yüztanıma ve oto focus gibi bazı özellikler olacak. Bu model ayrıca 2K çözünürlüğüne sahip video kaydı da gerçekleştirebiliyor. Son olarak Meizu MX 5 modeli 5.5 inç büyük ekranı ve 1920 x 1080 piksel çözünürlüklü bir ekranı olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir