Meizu MX5 Pro Plus Note 5 İle Yarışacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon piyasasında tıpkı Asus firması gibi hızlı bir çıkış yakalayan Meizu firması Samsung’un geçtiğimiz günlerde tanıttığı S6 Edge+ ve Galaxy Note 5 modellerine rakip olabilecek MX5 Pro Plus modelini çıkartmaya hazırlanıyor. Meizu firmasının yeni cihazı güncel işlemci modeli olan Exynos 7420 ile gelmesi bekleniyor. Çin’in popüler markalarından olan Meizu hanesine yeni bir amiral gemisi kazandırmak üzere. Hatırlarsak firma geçen yıl çıkarttığı Mx4 Pro modelinde Samsung’a ait Exynos işlemcisini kullanmış ve birçok teknoloji bileni tarafından oldukça başarılı bir model olarak yorumlanmıştı.

facebook müşteri hizmetleri

Şimdi ise Samsung’un Galaxy S6 ve Galaxy note 5 modelinde kullandığı güncel işlemci tipi olan Exynos 7420 modelini yeni amiral gemisi MX5 Pro Plus modelinde kullanması düşünülüyor. MX5 Pro Plus modeli tıpkı MX5 Pro gibi aynı bir tasarıma sahip olacak fakat daha güçlü donanım ve teknik özellikler ile gelecek. Bazı sızdırılan Mx5 Pro görüntüleri ise kasa ve tasarımın aynı olacağını destekliyor. Yeni amiral gemisinde söylenen veya beklenen donanım parçaları kullanılırsa tam anlamıyla S6 Edge+ ve Note 5 modelleri ile yarışabilecek.

MX5 Pro Plus modelinin Exynos işlemcisinin kullanması yanı sıra 4GB RAM ve 8 çekirdekli 2 GHz olacağı düşünülüyor. Ayrıca 32GB dahili hafıza ve iddialı bir kamera kullanarak kamera severlerinde beğenisini kazanma hedefinde. Bakalım Meizu bekleneni verebilecekmi ve söylentiler gibi Samsung’un amiral gemileri ile rekabet içerisine girebilecekmi göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir