Meizu MX5’den Yeni Detaylar Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Çinli telefon üreticisi olan Meizu, MX4 ve MX4 Pro modeller ile iyi bir çıkış yakalamış ve satış rakamlarından da memnunlardı. Her markanın olduğu gibi Meizu’da yeni amiral gemisi olan Meizu MX5 modeli yakında kullanıcılar ile buluşacak. 2015 yılı için Meizu MX5 olması beklenen amiral gemisi hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. MX 4 ve MX4 Pro ile telefon piyasasında iyi işler yapmaya başlamış ve bu iyi gidişatı Meizu MX5 modeli ile devam ettirme hedefinde.

facebook müşteri hizmetleri

Meizu genel telefon modellerinde üst seviye performans sergiliyor ve uygun fiyata cihazlarını piyasaya sürüyorlar. Yeni amiral gemisi hakkında yeni sızıntılardan biri ise gözüken bir fotoda arka kapak tasarımının tamamen metal şekilde olması. Buda demek oluyorki birçok firma gibi genel tasarım ve kasa metalden oluşacak. Meizu MX5 cihazının teknik özellikleri ile ilgili sızıntılara bakarsak MediaTek mimarili MT5793 işlemci kullanması bekleniyor.

Ayrıca bu cihazda Meizu’nun 5.5 inç Full HD bir ekran ve 3 GB RAM bekleniyor. Diğer yandan 16 GB dahili depolama kapasitesi ile gelmesi beklenen bu cihazda 64 GB’a kadar arttırılabilir microSD kart girişide bekleniyor. Cihaz kamera konusunda da oldukça iddialı ana kamera olarak 20 megapiksel bir sensör kullanması bekleniyor. Ayrıca işletim sistemi olarak Android 5.0 Lollipop ve FlymeOS 4.5 arayüzü ile gelecek. Son olarak başarılı arayüzü ve üst seviye donanımsal özellikleri ile piyasaya uygun bir fiyattan girmesi beklenen bu cihaz bakalım ne gibi işler yapacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir