Mermi Şeklindeki El Feneri Bağış Topluyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Kickstarter sitesi üzerinde hayata geçen, küçük, adını mermi şeklindeki yapısından alan, BULLET el feneri, beklenenin bir hayli üzerinde bağış topladı. Slughaus ekibi tarafından geliştirilen, küçük ve sağlam yapıdaki, LED el feneri BULLET, 9 mm mermilerden esinlenerek tasarlanmış. Anahtarlık olarak rahatça kullanabilecek olan ürün, küçük boyutlarına kıyaslanınca bir hayli yüksek ışık veriyor.

Işığı aktif etmek için buton gereksinimi olmadığı için, ürünün tasarım yapısı bozulmamış ve mermiye benzerliği kaybolmuyor. Basitçe BULLET’ın baş tarafı çevrildiğinde ışık yanıyor. Ayrıca bu en ufak el feneri, uçak malzemesi kalitesindeki alüminyum ile yapılıyor.

facebook müşteri hizmetleri

2

BULLET el feneri!
30 mm uzunluk, 10.5 mm genişliğe sahip olan BULLET, sadece 6 gram ağırlığında ve 3 adet LR41 pil ile LED ömrü 100.000 saat. Malzemesinin dayanıklı olması ve tasarımıyla da yağmur, kar dolu gibi her türlü hava şartlarında rahatça kullanılabiliyor. Işık tarafında ise LED tercih edilmesiyle, hem ömür uzatılıyor, hem de cam olmayan yapısından ötürü kırılmaların önüne geçiliyor.Mat siyah ve silah metali renklerinde sunulan BULLET, asıl olarak Kickstarter’da topladığı bağış ile dikkat çekiyor. Bitimine 34 gün kala, koyulan 10 bin dolarlık hedef, 166 bin dolar ile geçilmiş durumda. Ürüne sahip olmak için yapılması gereken en düşük bağış ise 8 dolar.
BULLET el feneri hakkında daha fazla bilgi almak için, buraya tıklayarak Kickstarter sayfasına gidebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir