Metal Gear Solid 5 Eski Nesilde De Muazzam Görünüyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Oyunun çıkmasına sayılı günler kala, dağıtımcı Konami yeni bombası Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain için yeni görseller yayınladı. Tüm platformlar için ayrı ayrı yayınlanan görseller oyunun hangi platformda nasıl göründüğünü karşılaştırmamıza yardımcı oldu.

Yayınlanan görsellere baktığımızda oyunun hem yeni nesilde, hem de eski nesilde oldukça güzel göründüğünü söyleyebiliriz. Zaten Metal Gear Solid 4 ile kendini ispatlamış olan FOX Engine sayesinde PS3 ve Xbox 360 sahipleri de yeni konsollardan birine sahip olmadan muhteşem görsellerle oynayabilecekler.

Yayınlanan görseller şu şekilde;

mgs-ps3-720x405

Üstteki görsel oyunun PS3 sürümünden. Karşılaştırmanız için belirtelim, hemen aşağıda göreceğiniz görsel oyunun PS4 sürümünden alınma.

mgs-ps4-720x405

facebook müşteri hizmetleri

Her ne kadar iki platform arasındaki farklar gözle görülür derecede olsa da, oyunun PS3 sürümü de en az PS4 sürümü kadar harika görünüyor. İsterseniz bir de oyunun Xbox 360 ve Xbox One görsellerine bakalım.

mgs-x360-720x405

Üstteki görsel oyunun Xbox 360 sürümünden, Xbox One sürümü ise şöyle;

mgs-xb1-720x405

Görsellere baktığımızda eski nesil olmasına rağmen görselleriyle bizi şaşırtacak olan tek konsolun PS3 olmadığını söyleyebiliriz. Her ne kadar Xbox One versiyonu kadar olamasa da Xbox 360 versiyonu da oyuncuları büyülemeye yetecek.

Hideo Kojima’nın çalıştığı son Metal Gear oyunu olacak olmasıyla oyuncuların gözünde farklı bir yeri olan Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain 1 Eylül’de PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için çıkış yapacak. PC versiyonu ise konsol versiyonlarını çok bekletmeyecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir