Metal Gear Solid 5 Temalı Walkman’ler Satışa Çıkıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Hideo Kojima’nın efsane haline gelen serisi Metal Gear Solid’in son oyunu Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, oyunun dışında farklı ürünler de sattırıyor. Daha önce Metal Gear Solid 5 temalı PS4 ve Puma tarafından üretilecek olan Snake’in botları duyurulmuştu, şimdi de Sony Metal Gear Solid 5 temalı telefonlar, tabletler ve Walkman’ler üreteceğini duyurdu.

Metal Gear Solid 5 temalı iki adet Walkman satışa sunulacak ve bunlar 128 GB ve 32 GB olarak ayrılacak. 128 GB’lık Walkman Snake Eater ve Sins of the Father da dahil olmak üzere 8 adet Metal Gear Solid’le özdeşleşmiş şarkı içerecek ve kasasının arkasına Outer Heaven logosu işlenmiş olacak. Bu versiyonun fiyatı biraz fazla. Japonya’da 140,000 yen olarak belirtilen fiyat 1000 dolardan fazla ediyor. Türk Lirasına çevirirsek ne olacağını bilmiyoruz, o yüzden kalsın böyle.

facebook müşteri hizmetleri

32 GB’lık Walkman ise 128 GB’lık versiyona nazaran daha ucuz. Sadece Sins of the Father ve Quiet’s Theme’i içerecek olan 32 GB’lık Walkman yalnızca 28,000 yen, yani 230 dolar değerinde. Tabii Türk Lirası ile daha yükselir o fiyat ama…

Phantom Pain temalı Sony Xperia Z3 ve Z4 tabletler ise 59,000 yen (450 dolar) ve 84,000 yen (680 dolar) olarak belirtildi. Bu tabletler Metal Gear Solid 5 kılıfı, daha önceden yüklenmiş wallpaper’lar, Quiet’s Theme ile Sins of the Father şarkıları ve dijital artbook içerecek.

Şimdi gelelim işin pürüzüne. Bu saydığımız ürünlerin hepsi sadece Japonya’da çıkış yapacak… En azından şimdilik. Sony’nin bu ürünleri Japonya dışına çıkarıp çıkarmayacağı konusunda bir açıklama yapmadı, ancak bu ürünler sınırlı sayıda olacak. Yani biraz zor gibi görünüyor.

Hideo Kojima’nın yer alacağı son Metal Gear Solid oyunu olmasıyla serinin hayranları tarafından önem arz eden Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için 1 Eylül’de çıkış yapacak. Oyunu PC’de oynamak isteyenler ise iki hafta daha beklemek zorunda kalacak. Eğer Steam’den oyunu ön sipariş ederseniz Ground Zeroes’a da ücretsiz sahip olabileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir