Metal Gear Solid 5’in Son Trailer’ı Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Kojima Productions tarafından geliştirilen ve Konami tarafından dağıtılacak olan Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain’in çıkmasına yalnızca sayılı günler kaldı. Hideo Kojima’nın yer aldığı son Metal Gear oyunu olacak olan Metal Gear Solid 5, bu yönüyle hayranların hem beklediği, hem de bitmesini istemediği bir oyun. 1 Eylül’de çıkış yapacak oyun için Konami bugün çıkış trailer’ını yayınladı.

Genelde tüm çıkış trailer’ları izleyenleri heyecanlandıran, mutlu eden ya da eğlendiren şeyler olmuştur. Ancak Hideo Kojima tarafından yönetilen ve düzenlenen bu trailer bir zafer koşusu değil, Hideo Kojima’nın Metal Gear hayranlarına verdiği bir veda mektubu niteliği taşıyor.

facebook müşteri hizmetleri

1998’de çıkış yapan Metal Gear Solid’den 2008’de çıkış yapan Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots’a kadar bütün Metal Gear Solid oyunlarından oyun içi görüntülere ve her oyunda yer alan Metal Gear’lara yer veren trailer’da Snake’in yıllar boyunca geçirdiği değişime şahit oluyoruz. Yani grafiksel anlamda, yoksa bildiğiniz gibi Metal Gear Solid’de iki baş karakter vardır… Neyse.

Trailer’ın sonunda ise Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain’de yer alacak yeni ve en gelişmiş Metal Gear’a şahit oluyoruz. İlk başta tıpkı diğer Metal Gear’lar gibi gözüken yeni Metal Gear, gerçek yüzünü gösterdiğinde oyunun ne kadar deli bir hale geldiğini anlıyoruz.

Bu arada bugün gelen bilgilere göre, her ne kadar Konami’den ayrılsa da Hideo Kojima hayatının sonuna kadar bir şeyler üretmeye devam edeceğini açıkladı.

1 Eylül’de PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için çıkış yapacak olan Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain’in çıkış trailer’ını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir