Metal Gear Solid 5’ten 40 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Konami‘nin merakla beklenen oyunu Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, özellikle Hideo Kojima‘nın yapacağı son Metal Gear oyunu olmasından dolayı hayranları tarafından çok önemli bir yere sahip. Bunu Konami de çok iyi biliyor olsa gerek ki sık sık oyuncular için uzun süreli demo kayıtları yayınlayarak onların sabrını test ediyor gibi duruyor.

Yeni oynanış videosu ise biraz uzun, hatta çok uzun. Tam 40 dakika süren oynanış videosunda oyunculara Big Boss‘un çevreyle etkileşimini, yeni silahlarını, araçlarını ve oyunun duyurusundan beri merak konusu olan D-Dog‘u görüyoruz. Müzik dinleme ve “recruit” gibi oynanışa etki eden dinamikleri de bizlere uzun uzun gösteren videoda oyuncular oyunun 3. bölümünün kısaltılmış versiyonu ile karşılaşıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Normalde Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain‘in E3 standlarında sunulan demosu olan bu video, bizim gibi E3‘e gidemeyen ya da gitmeye üşenen oyuncuları tatmin edecek cinsten. 720p ve 1080p çözünürlükte videonun 60FPS olduğunu hatırlatmamızda da fayda var, yani izleyecekseniz videonun çözünürlüğünü 720p ya da 1080p yaparak oyunun gerçek gücünü görebilirsiniz.

Hatırlatma: The Phantom Pain, Ground Zeroes gibi sadece 2 saat süren bir oyun olmayacak. Serinin en büyük ve geniş oyunu olacağı söylenen The Phantom Pain’in bu videosunu izlemekle hiçbir şey kaybetmeyeceksiniz, güvenin bize.

Hideo Kojima’nın elinden çıkan son Metal Gear oyunu olacak olan Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain; PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için 1 Eylül‘de çıkış yapacak. PC çıkış tarihi ise henüz belli değil. Bahsettiğimiz oynanış videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir