Metal Kasalı LG G4 Pro Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon piyasasında yeni modeli ile oldukça ses getiren LG G4 yeni modeli için hazırlıkları sürdürüyor. LG, G4 modelinde üst seviye donanımsal özellikleri ve kamera konusundaki yüksek kalite kareleri ile başarılı cihazlardan bir tanesi durumda. LG özellikle diğer dev rakiplerine göre fark yaratma konusunda başarılı olmuş bir firma. Bunun nedeni yeni cihazında arka kapak tasarımında gerçek deri kullanarak oldukça hoş ve kaliteli bir görünüm ortaya koymuş. Rakiplerinin ise metal kasa kullanmasından dolayı yeni bir metal kasaya sahip LG G4 Pro modeli çıkabilir.

facebook müşteri hizmetleri

Şuan için LG G4 plastik kapak ve deri kapak olarak tasarımları mevcut. Bu noktada birçok akıllı telefon hatta neredeyse çoğunluğu metal kasa olduğundan dolayı LG’e ait metal kasalı cihaz yoktu. Kullanıcıların çoğunluk kısımı metal kasa telefonlardan hoşlanırken bazı kısımları ise plastik kasa tercih ediyorlar. Ayrıca LG’nin amiral gemileri bile diğer rakiplerine göre ucuz konumunda ve eğerki metal kasaya sahip ürün çıkartırlarsa tıpkı rakiplerinin fiyat segmenti gibi bir rakama yaklaşacaklarını açıklamışladı.

LG G4C Modeli

Ayrıca LG G4 Pro ile beraber metal kasa haricinde çeşitli özelliklerde gelecek. Bunlardan biri olan daha büyük ekran ve USB Type-C bağlantısı ile gelebilir. USB Type özelliği kısa sürede çok hızlı şarj edebilme teknolojisi. Ayrıca birçok modelde gördüğümüz parmak izi okuma özelliğide LG G4 Pro ile gelmesi beklenen özelliklerden.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir