Metin2 Açılıp ve Kapanma Çözüm 2016

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Metin 2 2016 çalışmama sorunu hakkında

Oyun severlerin vazgeçilmez serüvenlerinden olan ve en üst özellikleriyle oyun zevkini yaşatan metin 2 bir çok ulanıcıların favori oyunlarından biridir. Her oyunda olduğu gibi bu oyundada hatalar ve açılmama sorunları yaşanıyor veya oyun kurulumu sırasında bağzı sistem özellikleri karşılamayabiliyor. Bu oyun aslında fazla sistem gereksinim istemeyen yazılım olsada bağzı örnekler şunlardır. Windows 7 veya 8 ayrıca sistem bitleri ise 86x veya 64x sisteleri, 1,5 GB ram ihtiyacı, 2 veya grafiğe göre değişen boyutlarda 3 GB ye kadar harddisk boş alan ihtiyacı, 1 GB 512bit harici ekran kartı ihtiyaçları gibi sistem gereksinmlere ihtiyaç duymaktadır. Oyundaki grafik görsel olarak yeni versiyonlarda HD kalitesiyle çalışma imkanı sunmaktadır.

facebook müşteri hizmetleri

2016 Versiyonunda Oyunun Hatası ve Çözümü

Metin 2 oyununda açlıp kapanma veya oyundan atma gibi durumlarınız nadir olsada yaşamışsınızdır.Bu gibi durumlarda oyuncunun sinirleri gerilir ve hata çözü konusunda araştırmalarda bile bulunmayarak oyunun sistem dosyalarını silmekteler çünkü birkaç kişinin bu olay yaptılarına şahit olmuştum. Çözümü ise basit olmakla birlikte ek yazılımla sorunun aşılması mümkündür. Adım adım anlatmak gerekirse basit olarak şunlardır.
1.Adım: Metin 2 ve ayrıca Game Forge Live yazılımlarını tamamen kalıntı dosya kalmayıncaya deek kaldırıp siliyoruz. Bilgisayarı sistemlerin oyunun silindiği ve kaldırıldığını yeniden başlatıyoruz.
2.Adım: Oyunu tekrar kurup yüklemesini yapıyoruz
Not: GameForgeLive yaılımını indirip metin2 yi onun içine yükleyin.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir