Microsoft Atılıma Mı Geçti?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung ve Apple haberleri gündeme bu kadar oturmuşken fark edemediğimiz Microsoft, yaptığı değişiklikler ile atılıma geçtiğini ve bomba gibi geldiğini gösteriyor. İşte o değişikler:

1) MSN Arayüz Değişikliği

Sevilen bir haber kanalı olarak yayınlarına devam eden MSN, kısa bir süre önce yayınladığı arayüz değişikliğine hazırlanıyor. Önümüzdeki günlerde sitenin tamamen bu görünüme geçmesini bekliyoruz. Şimdilik merakını buradan giderebilirsiniz. Daha kullanıcı dostu ve sade tasarımı ile birçok kullanıcı bu haliyle MSN’i daha çok sevecektir.

facebook müşteri hizmetleri

2) OneDrive’da Alan ve Hız Artışı

Hali hazırda kullandığınız Dropbox veya Yandex Disk gibi bir depolama alanınız yoksa OneDrive‘ı kullanmaya gönül rahatlığı ile başlayabilirsiniz. Diğer depolama servislerinin aksine OneDrive yeni haliyle size tam 15GB depolama alanını ücretsiz olarak veriyor. Eskisine göre de gelişen aktarım hızı ile yakın bir sürede Dropbox’a rakip olabilecek düzeyde duruyor.

3) Office 365’in Kişiselleşen Arayüzü

Sade tasarımları ile dikkat çeken Microsoft, Office 365 tasarımında da kişiselleştirmeye ve hıza yönelik değişiklikler yaptı. Hem kişisel hem de iş hayatınızda Office 365’i zevkle kullanabilirsiniz.

4) Windows isminin öne çıkarılması

Son yapılan açıklama ile Nokia ve Windows Phone isimlerinin tarih olacağını belirten Microsoft, tüm platformlar için sadece “Windows” ismini kullanmaya başlıyor.

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir